Oyun Haberleri

Darkest Dungeon 2’nin ilk DLC’si nihayet orijinalin en güçlü kahramanlarından birini geri getiriyor

Darkest Dungeon 2'nin ilk DLC'si nihayet orijinalin en güçlü kahramanlarından birini geri getiriyor

Red Hook Studios, Darkest Dungeon 2: The Binding Blade için Smash Bros.’tan Roy’un yer aldığı Fire Emblem oyunuyla karıştırılmaması gereken ilk ücretli DLC paketini açıkladı. DLC Aralık ayında gelecek ve iki yeni oynanabilir karakter ekleyecek: tamamen yeni Duelist ve Darkest Dungeon 1’in Crusader’ının uzun zamandır beklenen dönüşü.

Darkest Dungeon 2’nin erken erişim karakterleri arasında Crusader’ı hiç göremediğimiz için şok oldum. D&D Paladin’in tank ve hasar satıcısı nişini işgal eden herhangi bir taraf için özellikle güçlü ve çok yönlü bir seçenekti. Ve destek / şifacı.

Üstüne üstlük, onu her zaman Highwayman’in yanında oyunun bir nevi maskotu olarak gördüm. The Crusader’s Darkest Dungeon 2 yinelemesi, en azından The Binding Blade’in tanıtım malzemesine göre, orijinal becerilerine büyük ölçüde uyuyor gibi görünüyor:

Bu savaşta sertleşmiş şövalye, parlak bir Kutsal ateşle beslenir ve düşmanlarını bulundukları yerde vurur. Crusader, cezalandırıcı darbelere dayanabilen, ekibini iyileştirme ve stresten kurtarma yoluyla destekleyebilen ve doğru kılıcıyla rakiplerini parçalayabilen, çok yönlü bir ön sıra kahramanıdır.

Ancak Crusader, The Binding Blade’de yalnız olmayacak: DLC aynı zamanda pelerinli ve meçli, tam anlamıyla klasik bir kabadayı olan Duelist’i de tanıtıyor. Karakter konsepti kesinlikle yüksek hasara olanak sağlıyor ve Düellocu, düşman dirençlerini görmezden gelme yeteneğine sahip, ancak yeni karakter aynı zamanda müttefiklerin bekleme sürelerini ortadan kaldırmak gibi bazı benzersiz destek işlevlerine de sahip gibi görünüyor.

Binding Blade ayrıca yeni bir gezici miniboss ve yeni karakterler için oynanabilir arka plan bölümleri sunacak. Pakete henüz bir fiyat verilmedi ancak şu anda Steam ve Epic’te istek listesine alınabiliyor.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Overwatch 2 sonunda oyuncuların tekrar ücretsiz görünüm kazanmasına izin verecek