Oyun Haberleri

Overwatch 2 Klibi, Cassidy’nin Manyetik Bombasında Yardımın Ne Kadar Cömert Olduğunu Vurguluyor

Overwatch 2 Clip Highlights Just How Generous The Assist is On Cassidy's Sticky Grenade

Bir Aşırı İzleme 2 Gamer, savaş sırasında Cassidy’nin Manyetik Bombasını fırlatırken yapılan desteğin etkileyici gücünü gösteren bir video paylaştı. Yetenek vermek anlamına gelirken Aşırı İzleme 2 DPS kahramanı, Peacekeeper tabancasıyla bazı elemelerin üstesinden gelmesine yardımcı olmak için potansiyel bir kombo fırsatı, bu son klip, el bombasını potansiyel hedeflere indirmenin çok kolay olabileceğini ortaya koyuyor.


Cassidy geçiş yaparken birkaç değişiklik alırken Aşırı İzleme 2, Manyetik Bombası topluluktan en çok ilgiyi çekiyor gibi görünüyor. Flashbang’ı orijinalinden değiştirme fazla gözlem, bu yeni yetenek, fırlatıldığında rakiplere yapışabilen ve patladığında toplam 131 hasara neden olan yapışkan bir el bombası işlevi görür. Bununla birlikte, bazı oyuncular, yeteneğin rakiplere çok kolay odaklandığını ve daha fazla ince ayar gerektirebileceğini düşünüyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Overwatch 2 Klibi, Kiriko’nun Müttefik Mercy’i Son Saniyede Kurtardığını Gösteriyor

Reddit’te sammy51 olarak bilinen bir kullanıcı, bir anı yakaladı. Aşırı İzleme 2 Cassidy’nin Manyetik Bombasını fırlatırken yapılan desteğin çok cömert olduğunu ortaya çıkardıklarını iddia ettiler. Busan haritasının Sığınak bölümünde geçen kısa klip, Cassidy oyuncusunun bakış açısıyla izlendi. Cassidy, saliselik bir oyunda Manyetik Bombasını bir düşman İzleyiciye doğru fırlattı. Tracer yaklaşan el bombasından gözlerini ayırmayı başarırken, daha sonra olanlar muhtemelen birçok kişiyi şaşırttı. İnanılmaz bir şekilde, el bombası, yanıp sönen İzleyiciyi takip etmek için sert bir şekilde sola saptı ve sonunda amaçlanan hedefine bağlandı. Geri Çağırma’yı kullanarak kaçarken klip, desteğin Magentic Grenade için ne kadar cömert olduğunu gösterdi.

OKU  Overwatch 2 yönetmeni zaten bildiğimiz şeyi doğruluyor: 'meta' o kadar da önemli değil

Bunun neden Cass’in Overwatch’tan flashbang’ından daha çekici olduğunu bilmiyorum.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, birçok üye Aşırı İzleme 2 Reddit’teki topluluk, Cassidy’nin Manyetik Bombasının etkinliğinin bu örneği hakkında söyleyecek bir şeyleri vardı. Sadece birkaç gün içinde, Reddit gönderisi 2.2 binden fazla olumlu oy aldı ve birçok oyuncu yetenek hakkında olumsuz konuşuyor. Örneğin, bir kullanıcı Genji olarak oynarken sık sık el bombasına saplandığını belirtti. Aşırı İzleme 2. Ek olarak, bazı oyuncular bir Manyetik El Bombası indirmenin bir Ana Biyotik El Bombasından ne kadar daha kolay olduğuna dikkat çekti. Ayrıca videoda Tracer oyuncusu olduğu ortaya çıkan sammy51, yetenek hakkında kendi düşüncelerinden bazılarını yorumlar bölümünde sundu. “Bunu atlattım. geldiğini gördüm ve kaçtım. flaşla bundan kaçınırdım” dediler.

Cassidy’nin Manyetik El Bombası’nın desteğini sergileyen bu klip dikkate değer olsa da, yeteneğin etkinliğinin internetteki tek örneği olmaktan çok uzaktır. Aslında, Aşırı İzleme 2 topluluk aylardır Manyetik Bombanın gücünü tartışıyor. Bununla birlikte, geliştiricilerin gelecekteki bir güncellemede yeteneği zayıflatmayı seçip seçmediğini yalnızca zaman gösterecek.

Aşırı İzleme 2 PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcuttur.

DAHA: Overwatch 2, Bu Call of Duty Özelliklerini Eklemeli

OKU  Destiny 2, Hafif Düşüşte Direnç Hasarını Azaltmayı Nerfing Ediyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.