Oyun Haberleri

Pokemon GO Leak Görünüşe göre Yeni Efsaneleri ve Hisuian Evrimlerini Onaylıyor

pokemon go kleavor datamine

Yaklaşan yeni sezon öncesinde, pokemon git veri madenciler görünüşe göre yeni efsanevi ve Hisuian formların gelişiyle ilgili yeni ayrıntılar keşfettiler. Son birkaç yılda Niantic, Ultra Beasts, Zamazenta, Zacian gibi oyunun daha yeni formları ve hatta Paldean yaratığı Gimmighoul’u içeren bir crossover dahil olmak üzere, popüler mobil oyunun mevcut Pokemon listesini genişletmeye devam etti.


Season of Light olarak bilinen mevcut sezon, oyuna eklenen çok sayıda yeni Alolan Pokemon’a ev sahipliği yaptı. Bu liste, oyuncuların Astral Eclipse etkinliği sırasında sonunda Solgaleo veya Lunala’ya dönüşebilecekleri Mareanie, Togedemaru, Crabrawler ve gizemli Cosmog gibi yaratıkları içerir. Sezonun hızla kapanmasıyla birlikte taraftarlar sırada ne olacağını merak ediyor. pokemon git.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Pokemon GO, Daha Fazla Topluluk Günü Tarihini Onayladı

Gayri resmi olarak, bu sorunun en azından bir kısmı sayesinde yanıtlanmış olabilir. pokemon git veri madencileri PokeMiners olarak bilinen bir hesaptan yeni bir Twitter gönderisi, oyun dosyalarının veri madenciliği yoluyla bulunan yeni varlıkları sızdırdı. Hayranlar, veri madenciliğindeki bilgilerin değişebileceğini hatırlamalıdır, ancak varlıklar arasında Regieleki, Regidrago ve Kleavor ile bunların parlak varyantları bulunur.

OKU  Destiny 2 Sonunda Tamamen Siyah Bir Gölgelendirici Alıyor, Ama Bir Sorun Var

Şu an itibariyle Niantic, potansiyel olarak kapsadığı temanın yaklaşan sezonu hakkında herhangi bir bilgi açıklamadı. Bununla birlikte, veri madenciliği yapılan varlıklar, doğruysa, Niantic’in önümüzdeki aylarda temalı bir sezon veya etkinlik planladığını gösterebilir; bu, geliştiricinin, geçen yılki Jangmo-o gibilerini getiren Alola’ya Hoş Geldiniz etkinliği gibi oldukça sık yaptığı bir şeydir. ve evrimlerinin yanı sıra Rockruff, Tapu Koko ve Tapu Lele.

Popüler mobil oyunun 2023’te nereye gittiğiyle ilgili hala pek çok soru olsa da Niantic, aylık Topluluk Günü hafta sonu etkinlikleriyle ilgili bazı ayrıntıları paylaştı. Noibat’ın Şubat ayında gelişinden sonra Niantic, Mart, Nisan ve Mayıs Topluluk Günleri için yaklaşan tarihleri ​​açıkladı. Spesifik Pokemon henüz açıklanmamış olsa da, oyuncular en azından 18 Mart, 15 Nisan ve 21 Mayıs için hazırlanabilirler. en azından birkaç yıl içinde öne çıktı. Örneğin Ocak ayında, 2018’den beri gündemde olmayan bir Pokemon olan Larvitar öne çıktı.

pokemon git şimdi Android ve iOS’ta kullanılabilir.

DAHA: 2023’te Pokemon Franchise’dan Ne Beklenmeli?

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.