Oyun Haberleri

Yeni Toyota SUV, Nintendo Switch ve Mario Kart 8 Deluxe ile Geliyor

Toyota 2024 Grand Highlander Mario Kart 8 Deluxe

toyota ve Nintendo yakın zamanda duyurulan bir SUV’un seçkin alıcılarının, Mario Kart 8 Deluxe. Olağandışı ortaklık, Nintendo’nun aşağıdakileri içeren ikinci otomobil üreticisi işbirliğine işaret ediyor: mario kart 8Daha önce 2014 yılında GLA, W 25 Silver Arrow ve 300 SL Roadster gibi üç Mercedes-Benz aracını tanıtan .


En son ana hat Mario Kart oyun sadece birkaç ay içinde onu zorlayacak, ancak 2017 lüks Japon şirketi şu anda 48 parçalık devasa bir genişlemeyi piyasaya sürme sürecinde olduğu için Switch için yeniden sürüm Nintendo tarafından hala destekleniyor. Eldeki en son bilgilere göre, Mario Kart 8 Deluxe Booster Course Pack wave 4 DLC’si ilkbaharda piyasaya sürülecek.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: Geoguesser Player, Google Sokak Arabasının Bir Yayaya Çarpmış Gibi Göründüğü Görüntüyü Buldu

Bu arada Toyota, 2023 yazında satışa çıkacak olan 2024 Grand Highlander’ın gelişini teşvik etmek amacıyla Nintendo ile ilginç bir ortaklığı duyurmak için Chicago Otomobil Fuarı’nın en son yinelemesine gitti. Lüks SUV’un her biri, Switch’in ücretsiz bir OLED modelini ve fiziksel bir versiyonunu alacak. Mario Kart 8 Deluxe. Toyota, Pikachu “Pi!car!” proje. Türünün tek örneği araç, fuarın sona ermesi planlanan 19 Şubat’a kadar otomobil üreticisinin CAS standında görülebilir.

Toyota 2024 Grand Highlander Nintendo Switch Chicago Otomobil Fuarı 2023 baskısı

Toyota Pazarlama Başkan Yardımcısı Lisa Materazzo, benzersiz ortaklığın, yeni Grand Highlander ve Nintendo Switch’in “aileler ve yol gezileri için en iyi ikili” olduğu gerçeğinin altını çizmeyi amaçladığını söyledi. Geriye kalan, bu çapraz tanıtımın bir çekiliş şeklinde mi yoksa Toyota’nın 2024 Grand Highlander’ın ilk 500 alıcısına ücretsiz oyun paketini dağıtıp dağıtmayacağı. Her iki durumda da, promosyon yalnızca ABD’deki müşteriler tarafından kullanılabilir.

SUV’de hala resmi bir fiyat etiketi yok, endüstri gözlemcileri arabanın sırasıyla 36.000 $ ve 58.000 $’dan başlayan normal bir Highlander ile yeni Toyota Sequoia arasında bir yere mal olacağını tahmin ediyor. Yeni araba için 50 bin dolar ayırmak, ücretsiz bir Anahtar ve bir kopyasını netleştirmek için yeterli olabilir. Mario Kart 8 Deluxeancak ikincisinin Booster Course Pass DLC’si paketin bir parçası olmayacak, Toyota’nın duyurusu da aynı şeyi söylüyor.

Geleceğin 2024 Grand Highlander sahipleri, oyunun ücretsiz bir kopyasını alacak kadar şanslı olduklarında, herkesin yaptığı gibi, beğenilen genişletmeyi 25$’a satın alabilecekler. Alternatif olarak, yol MK8D’ler Booster Course Pass çalışmaları, oyuncuların 12 aylık üyeliği 49,99 ABD doları olan bir Nintendo Switch Online + Expansion Pack aboneliği ile “ücretsiz” edinmelerine de olanak tanır.

DAHA: Nintendo Switch Online + Genişletme Paketi, DLC Teklifleriyle Tutarsız

Kaynak: Toyota

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Wyrmspan, popüler masa oyunu Wingspan'ın ejderha temalı yeniden tasarlanmış versiyonudur ve en önemlisi hala premium yumurta jetonlarıyla birlikte gelir