Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 yaması, DLSS 3’ü zahmetli aşırı ışın izleme modundan önce sunuyor

Cyberpunk characters

Cyberpunk 2077’ye geri dönen birkaç arkadaş gördüm. (yeni sekmede açılır) bu yıl, biraz zorlu bir başlangıçtan sonra. Şimdi, en son DLSS 3 yaması ile, Cyberpunk 2077 adlı bir oyunun çerçeve yok eden canavarı, Nvidia’nın AI çerçeve oluşturma teknolojisinin yardımıyla bazı ciddi performans geliştirmeleri görmelidir – ne kadar uygun.

Evet, Cyberpunk 2077 DLSS 3 desteği aldı. İyileştirmeler, DLSS Çerçeve Oluşturma için oyun motoru verilerinin daha iyi ele alınmasına yol açması gereken AI ağ geliştirmelerini içerir. Ancak, kare hızı geliştirme özelliğinin RTX 40 serisi GPU’lara özel olduğunu unutmayın. Yama ayrıca, Yaiba Kusanagi CT-3X’inizle yolda hızlanırken gelişmiş UI kararlılığı ve daha akıcı görüntü kalitesi vaat ediyor. (yeni sekmede açılır).

DLSS 3 desteği alan birkaç oyun gördük. (yeni sekmede açılır) son zamanlarda. Şimdi Cyberpunk 2077 için DLSS 3 ile ışın izleme ayarını mevcut ayardan değiştirebilmelisiniz. Psiko mod içine aşırı hız modu— daha sonraki bir tarihte gelen oyun güncellemesiyle gelen yeni bir ayar— fazla büyük ölçüde performans etkisi.

En azından umut bu.

Nvidia’nın hesaplarına göre, bir RTX 4090 ile 4K’da 138 fps elde edebilmelisiniz. (yeni sekmede açılır) teçhizatınıza takılı. RTX 4080 gelince (yeni sekmede açılır)bu 102 fps’ye yakındır.

(İmaj kredisi: CD Projekt Red)

Tabii ki gördüğümüzde inanacağız. Görünüşe göre DLSS 3, grafik kartlarında özellikle sert olmakla ünlü olmayan bir oyunda yeni aşırı oyun modlarını bir olasılık haline getiriyor. Cyberpunk 2077 için en iyi ayarları gözden geçirirken ana önerilerimizden biri onu açmaktı. (yeni sekmede açılır)ve şimdi DLSS 3, Night City’nin neon sokaklarını süsledi, oyun içinde gerçekten yüksek bir fps’ye ulaşmak daha da kolay olabilir.

(yeni sekmede açılır)

Steam Deck incelemesi: kararımız
Buhar Destesi için Aksesuarlar: Giyinmek
Steam Destesi kullanılabilirliği: nasıl alınır
Buhar Destesi pil ömrü: gerçek pil ömrü
Öykünme rüya makinesi: Nihai emülatör
En iyi bütçeli oyun bilgisayarı: Fiyat noktası kahramanı

OKU  Pokemon Unite, Dragapult Çıkış Tarihini Netleştirdi

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.