Oyun Haberleri

Destiny oyuncuları, Lance Reddick’e son saygılarını sunmak için Kule’de toplanıyor

Destiny oyuncuları, Lance Reddick'e son saygılarını sunmak için Kule'de toplanıyor

Aktör Lance Reddick, film ve televizyonda etkileyici bir kariyere sahipti, ancak oyuncular tarafından muhtemelen Destiny oyunlarındaki Titan Öncü Komutan Zavala olarak biliniyor. Bu, benimsediği bir roldü ve sadece geliştirme stüdyosunda değil: Hem oyunu (kendi oynadığı) hem de hayranlarını takdir etmesiyle tanınıyordu ve 2021’de ondan oynamasını istediklerinde pek çoğunu çok mutlu etti. Destiny 2 memlerini Zavala’nın sesiyle okudu ve “evet” dedi.

İşte 2022’deki Destiny 2 oyun oturumundan “Lance, Lance ile konuşuyor”dan bir klip:

Daha fazla gör

Reddick’in Destiny 2’ye ve topluluğuna olan bağlılığı onu hayranların gözdesi yaptı ve bugün erken saatlerde ölüm raporunun alınmasının ardından oyuncular, adama ve canlandırdığı karaktere saygılarını sunmak için kulede toplandılar: Suskun baba figürü Zavala Kulenin.

PC Gamer’ın belki de en ateşli Destiny 2 oyuncusu Tim Clark, bir klip yakaladı (yeni sekmede açılır) Kulenin tepesindeki Zavala’yı çevreleyen ve selamlayan Destiny 2 oyuncularının yüzdesi. Clark bana, içine yüklediği örnek ne olursa olsun, Zavala’nın etrafında toplanan, genellikle diz çöken veya bulabildikleri uygun ifadeleri patlatan oyuncularla dolu olduğunu söyledi.

(Hüzünlü salıncak favori gibi görünüyordu.)

Bungie topluluk yöneticisi Liana Rupper, Reddick’in ölümünün bildirilmesinden kısa bir süre sonra görevinde Zavala’nın bir görüntüsünü paylaştı.

(İmaj kredisi: Liana Ruppert (Twitter))

(yeni sekmede açılır)

Destiny hayranları ayrıca Reddick’e ve onun Destiny alt dizinindeki Zavala tasvirine saygılarını sunuyorlar. (yeni sekmede açılır). Birçoğu, Reddick’in rolde sonsuza kadar kalmasını beklediklerini, çünkü Reddick’in ona çok açık bir şekilde bağlı olduğunu söyledi; diğerleri, Destiny’de yeni bir seslendirme sanatçısı yerine Zavala karakterine uygun bir son verilmesini umduğunu ifade ediyor.

OKU  The Last Guardian Developer GenDesign, 2023'te Olası Oyun Duyurusunu Sunuyor

Redditor AssassinAragorn, “Hikaye, Zavala’nın ölmesinin makul olduğu bir noktada,” diye yazdı. “Oyunda son derece etkili bir değişiklik olur ve bence böyle olması gerekiyor.

“Lance, Destiny’nin ayrılmaz bir parçasıydı, oyunun kendisini oynadı, bizimle birlikte anıldı ve genel olarak oyuncularla etkileşime girmeyi severdi. Bu, oyun için büyük bir içgüdüsel yumruk ve bunun oyunda da geçerli olması çok yerinde ve şiirsel olurdu. Tıpkı onun için üzüldüğümüz gibi, oyundaki karakterler de onun için üzülüyor çünkü Lance/Zavala, Destiny/Guardians’ın çok kritik bir parçasıydı.”

Bungie kendisi bir paylaştı Twitter’da açıklama (yeni sekmede açılır)bu öğleden sonra:

Stüdyo, “Lance Reddick ekranda, Destiny’de ve en önemlisi şahsen ikonik bir varlıktı” diye yazdı. “Topluluğumuza olan sevgisi, zanaatına tavizsiz bağlılığıyla ve etrafındakilere dokunan yayılan nezaketiyle Komutan Zavala’da parladı. Onun özleneceğini söylemek, derin bir yetersizlik, ancak daha az doğru değil. Huzur içinde yat. barış, Lance.”

Aşağıda, Destiny 2 topluluğu tarafından paylaşılan Reddick ve Zavala’ya haraç ödeyen oyuncuların daha fazla resmi var.

(İmaj kredisi: Tim Clark)

(yeni sekmede açılır)

(İmaj kredisi: Miranda Dionisio (Twitter))

(yeni sekmede açılır)

(İmaj kredisi: Cameron (Twitter))

(yeni sekmede açılır)

(İmaj kredisi: MetaLikesDestiny2 (Twitter))

(yeni sekmede açılır)

(İmaj kredisi: Lee Higgins (Twitter))

(yeni sekmede açılır)

(İmaj kredisi: Bill Lavoy (Twitter))

(yeni sekmede açılır)


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.