Oyun Haberleri

The Last Guardian Developer GenDesign, 2023’te Olası Oyun Duyurusunu Sunuyor

the last guardian trico and the boy

arkasındaki stüdyo Son muhafız 2023’teki bir sonraki projesinin duyurusunu yapıyor. GenDesignKurucusu Fumito Ueda’nın 2018’de onunla dalga geçmeye başlamasından bu yana bir sonraki projesi merakla bekleniyordu. Ancak Ueda, geliştirme sürecini tamamlaması beklenenden daha uzun süren projeleriyle tanınıyor. Hayranlar, GenDesign’ın mümkün olduğunda bir sonraki oyunu hakkında daha fazla bilgi paylaşacağını bildikleri için sabırla bekliyorlardı. O zaman yakında yaklaşıyor olabilir.


2014 yılında kurulan ve henüz tamamlanmamış olan GenDesign’ın geçmişi kısa olabilir. Son muhafız bu noktaya kadar, ancak 2014’ten çok daha eskilere dayanan bir üne sahiptir. GenDesign, Fumito Ueda ve Team Ico’nun yaratımıdır. Önce Son muhafızUeda ve ekibi her ikisini de yaptı İko ve Heykelin gölgesisırasıyla 2001 ve 2005’te yayınlandı. Son muhafız ardından Ueda ve Team Ico’nun projeyi bitirmek üzere GenDesign’ı açmak üzere Sony’den ayrılmasıyla yapımı on yıldan fazla sürdü.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Ico Developer, 20. Yıl Dönümü İçin Orijinal Konsept Videosunu Paylaştı

Resmi GenDesign Twitter hesabına gönderilen bir mesajda stüdyo, tüm hayranlarına Mutlu Yıllar diledi ve işe alım için bir baskıyla açık iş ilanlarına bağlandı. Ayrıca paylaşılacak özel bir mesajı vardı. GenDesign, 2023’ün “nihayet size konuşacak çok şey getirebileceğimiz bir yıl” olduğunu söylüyor. Bunun anlamı, GenDesign’ın bir sonraki projesini 2023’te resmi olarak duyurabilecek olmalarıdır.

OKU  Take-Two'nun patronu Grand Theft Auto oyunlarının çok para kazandırdığını, GTA filmi yapmanın zahmete bile değmediğini söylüyor

Yine de GenDesign, bir oyun duyurusu yapma konusunda tam bir taahhütte bulunmuyor. Hatta “bunu gerçekleştirmek için çok çalıştığını” söyleyerek ilk ifadesinden bir şekilde korunuyor. Başka bir deyişle, GenDesign’ın bir sonraki projesinin paylaşılmaya hazır hale gelmesi için epeyce çalışma gerekecek. GenDesign’daki geliştiriciler bunun gerçekleşmesi için çok çalışıyor ve hayranların bunu dört gözle beklemeye devam edeceğini umuyor.

GenDesign’ın bir sonraki projesi hakkında çok az şey biliniyor. Oyunla ilgili tek resmi bilgi, oyunun ilk ekran görüntüsü gibi görünen bir teaser görüntüsü aracılığıyla paylaşıldı. Uygun bir şekilde, çok büyük bir şeyin yanında duran ve elini üzerine koyan bir tür pelerin giymiş bir erkek veya erkek tasvir ediliyordu. Bu, GenDesign’ın bir sonraki projesinin başka bir yardımcıya sahip olacağını ima edebilir. Son muhafızTrico’dan.

GenDesign’ın bir sonraki projesi ne olursa olsun, hayranlar onu büyük bir beklentiyle bekleyecekler. Fumito Ueda ve Team Ico’nun daha önce sadece üç maçı olabilir, ancak bu oyunların oyuncularının kalbinde özel bir yeri vardır. Yüksekliklere ulaşmak Heykelin gölgesi, İkoya da Son muhafız çok şey istiyor olabilir ama hayranlar desteklemeye devam edecek GenDesign2023 ve sonrasına yönelik çabaları.

DAHA: Ico Neden 20 Yıl Sonra Hala Unutulmaz?

OKU  25 yıl sonra, PS1'in en iyi ve en tuhaf platform oyunlarından biri nihayet PC'de

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.