Oyun Haberleri

Diablo 4 sınıfı bukalemunlar seviniyor; birden fazla karakteri oynamak kolaylaşmak üzere

Diablo 4 sınıfı bukalemunlar seviniyor; birden fazla karakteri oynamak kolaylaşmak üzere
Bu Diablo 4 kılavuzlarıyla Sanctuary’de hayatta kalın

Diablo 4'ün Lilith'i

(İmaj kredisi: Tyler C. / Activision Blizzard)

Diablo 4 kılavuzu: İhtiyacın olan her şey
Diablo 4 montajı: Harita üzerinde yarış
Diablo 4 ara noktaları: hızlı seyahat nasıl yapılır
Diablo 4 seviyesi açılır: Yeni satıcılar

Beş farklı sınıfa sahip bir aksiyon RPG’si için Diablo 4, özellikle güçlü oyun sonu teçhizatı söz konusu olduğunda, birden fazla karakter arasında hokkabazlık yapmayı zorlaştırıyor.

Şu anda, seviye 100 Diablo 4 karakterleri yalnızca seviye 100 gereksinimi olan öğeleri bulabilir, bu da yalnızca maksimum seviye altlarınız varsa kullanışlı oldukları anlamına gelir. Ancak 1. sezonda bu haftadan itibaren Kutsal ve Atalara ait öğeler için seviye gereksinimleri sınırlanacak ve bu öğeleri diğer sınıflar için saklamanıza olanak tanıyacak.

İlk olarak Gamestar ile yapılan bir röportajda bahsedildi ve daha sonra yardımcı oyun direktörü Joe Piepiora tarafından şu adreste açıklığa kavuşturuldu: twitterKutsal eşyalar 60. seviyede ve Atalara ait eşyalar 80. seviyede sona erecektir. Bu, 100. seviye ana seviyenizde özellikle iyi bir eşya bulursanız, tonlarca seviye atlamak zorunda kalmadan diğer karakterleriniz için saklayabileceğiniz anlamına gelir. donatmak için.

Yine de bir öğeye üst düzey bir Efsanevi özellik yazdırdığınızda yeni seviye sınırlarının devam edip etmeyeceği tam olarak net değil. Şu anda, harika bir donanım parçası bulursanız ve ona 100. seviye bir özellik koyarsanız, bu, öğenin seviye gereksinimini eşleştirmek için yükseltir. Alt değeriniz 100’ün altındaysa, toplulukta bir öğeyi “tuğlalama” olarak bilinen, aniden onu kullanamayacaksınız. İşe yararsa, Efsanevi yönün bonusunun, öğenin güç düzeyine veya benzer bir şeye uyacak şekilde küçüleceğini varsayardım.

Çok heyecanlanmayın: yeni seviye sınırları, 20. seviye bir karakteri oyunsonu donanımıyla donatabileceğiniz anlamına gelmiyor. Kutsal ve Atalara ait öğelerin sırasıyla minimum 45 ve 60 gereksinimi vardır. Bunun yerine, seviye sınırları temel olarak ihtiyacınız olmayan yüksek seviyeli öğeler için yeni bir kullanım ekler ve oyunsonu oyuncularını başkalarıyla ganimet ticareti yapmaya teşvik eder.

Diablo 4'ün oyun direktörü yardımcısı Joseph Piepiora'dan Tweet'in ekran görüntüsü

(İmaj kredisi: Activision Blizzard)

Diablo 4’ün son derece karmaşık eşya sistemini basitleştirecek sağlıklı bir değişiklik. Öğeler üzerinde yapabileceğiniz tüm bu ayıklama, baskı ve yükseltme işlemleri, sonunda hangi seviyede olacaklarını takip etmeyi zorlaştırabilir. Ve şimdi, önceki Diablo oyunlarında popüler bir aktivite olan düşük seviyeli karakterleriniz için ganimet toplamak için oyunsonu karakterlerinizi güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz.

OKU  En iyi uzay gemisi strateji oyunlarından biri Steam'de sınırlı bir süre için ücretsiz

Yeni öğe seviyesi sınırları, 1. sezonun yeni öğesi olan Scroll of Amnesia ile güzel bir sinerji oluşturacak. Season Journey mücadelelerinden kazanılan Scrolls of Amnesia, tüm beceri puanlarınızı ve Paragon puanlarınızı anında ücretsiz olarak iade etmenizi sağlar. Dolayısıyla, alt öğeniz için harika bir öğe alırsanız ve bu yeni parşömenlerden birine sahiplerse, kolayca saygı duyabilir ve onun etrafında inşa edebilirsiniz. Ve Blizzard nihayet (umarız) yapı ön ayarlarını eklediğinde, Diablo 4’teki en can sıkıcı sorunlar nihayet gitmiş olabilir.

Diablo 4’ün ilk sezonu 20 Temmuz Perşembe günü başlayacak.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.