Oyun Haberleri

Disney Dreamlight Valley Oyuncuları Oyunun Sandıkları İçin Değişiklik İstiyor

disney dreamlight valley characters farming landscape

Disney Dreamlight Vadisi oyuncular, oyunu çok daha keyifli hale getirecek bir yaşam kalitesi yükseltmesi olarak oyunun saklama sandıklarında ciddi iyileştirmeler yapılmasını umutsuzca istiyorlar. Depolama ve envanter yönetimi, yaşam simülasyonu macera oyunlarının her zaman çok önemli bir parçasıdır ve Disney Dreamlight Vadisi farklı değil


İçinde Disney Dreamlight Vadisi, oyunculara bir ev saklama sandığı verilir ve ayrıca oyunda toplanabilecek çok sayıda zanaat malzemesini, gıda malzemesini ve diğer birçok türde öğeyi depolamak için ek saklama sandıkları yapabilirler. Toplanacak ve üretilecek o kadar çok farklı şey var ki, oyuncuların yol boyunca kesinlikle biraz yardıma ihtiyacı olacak, örneğin bu kullanışlı Disney Dreamlight Vadisi tarif rehberi.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Disney Dreamlight Valley, İnanılmaz Topluluk İstatistiklerini Paylaşıyor

Redditor Fatboyslick, içinde depolamanın zorluğu hakkında konuştukları bir tartışma yayınladı. Disney Dreamlight Vadisi. Oyuncu evini yükseltmenin yalnızca bir depolama alanı eklediğini yazıyorlar, bu nedenle oyuncuların çok sayıda sandık üretmeye ve bu sandıkları yükseltmenin ve hatta daha büyüklerini üretmenin nasıl bu kadar kolay olacağına güvenmeleri gerekiyor. Oyun geliştiricileri genellikle oyuncuların istekleri ve ihtiyaçları konusunda oldukça sezgiseldir ve bunlara genellikle güncellemelerle yanıt verebilirler. Kader 2tüm oyuncular için yaşam kalitesini artıran büyük envanter yönetimi yükseltmesi.

Disney Tanrı aşkına, lütfen Hazırlanmış Sandıkların boyutunu büyütmemize veya daha büyük versiyonlar oluşturmamıza izin verin!! DreamlightValley’den

OKU  Streamer, Super Mario 64'ü 20 Dakikadan Kısa Sürede Yenmek İçin Davul Setini Kullanıyor

Disney Dreamlight Vadisi oyuncular oyunun hantal depolama yönetim sisteminden şikayet ediyorlar ve her güncellemede geliştiricilerin bazı değişiklikler yapacağını umuyorlar. Oyuncuların diğer oyunlarda yaptığı gibi, Disney Dreamlight Vadisi oyuncular ve topluluk üyeleri, envanter ve depolama yönetimi ipuçları ve kılavuzları oluşturmaya başlıyor. Stardew Vadisi envanter yönetimi kılavuzları.

İçinde disney Dreamlight Vadisi, oyuncular, birçok farklı türde öğe bularak, çok sayıda ürün yetiştirerek, çok çeşitli balıklar için balık tutarak ve diğer birçok etkinlikle dünya çapında maceraya atılır. Bu, düzenli tutulması gereken çok miktarda öğeyle birlikte gelir. Envanter yönetimi, oyunların o kadar hayati bir parçası haline geldi ki, Odayı Kaydet yaptı Resident Evil 4envanter yönetim sistemini tam bir oyuna dönüştürün.

hakkında harika bir şey Disney Dreamlight Vadisi aylar geçtikçe daha fazla karakter, alan, öğe ve çok daha fazlasını ekleyen güncellemelere sahip olmaya devam edecek bir oyun olmasıdır. Ancak bu, envanter ve depolama yönetiminin her zamankinden daha önemli olacağı anlamına geliyor, bu nedenle oyuncular iyileştirmelerin mümkün olan en kısa sürede yapılmasını umuyor olacak.

Disney Dreamlight Vadisi şu anda Nintendo Switch, PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

DAHA: Disney Dreamlight Valley: Dreamlight Stilleri Nasıl Donanılır (Karakter Dış Görünümleri)

OKU  FIFA 23, Kasım ayında dünya kupasının galibini tahmin etti

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.