Oyun Haberleri

Disney Dreamlight Valley Oyuncusu, Lisa Frank’tan Esinlenen Kıyafetini Gösteriyor

disney-dreamlight-valley-lisa-frank-dress

bir oyuncu Disney Dreamlight Vadisi Lisa Frank’in estetiğine dayanan büyüleyici bir elbise tasarımı yarattı. bu Disney Dreamlight Vadisi elbise, diğer oyuncular ve 1990’lar için nostaljik olanlar arasında hızla popülerlik kazanıyor.


Lisa Frank adı, genç oyuncular için hiçbir şey ifade etmeyebilir, ancak bir zamanlar bir Lisa Frank ürününü görmeden bir kırtasiyeciye veya okula gitmek zor olurdu. Marka, 1970’lerin sonunda başladı, ancak 1990’larda popülaritesini artırdı. Marka her zaman sevimli hayvanlara ve efsanevi yaratıklara odaklanan renkli, ışıltılı, neredeyse psychedelic benzeri sanat eserlerine yer verdi ve tasarımlar, çıkartmalardan Trapper Keeper klasörlerine kadar her şeyin üzerinde göründü. Şimdi, bir hayranı Disney Dreamlight Vadisi oyunun özelleştirme seçeneklerinden yararlandı ve klasik Lisa Frank görünümüne dayalı bir elbise yaptı.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Disney Dreamlight Valley Oyuncusu, Karakter Oluşturucuyu Kullanarak Tiana Oldu

Reddit kullanıcısı itskerchie, tasarımlarının bir görüntüsünü diğer oyuncularla paylaştı ve o zamandan beri çok sayıda övgü aldı. Elbise, pembe ve morun parlak tonlarında boyanmış ve pati izleri, gökkuşağı, notalar ve bir kaplanla kaplı: hepsi klasik Lisa Frank sanat eserlerinde görülen ortak temalar. yaratıcı hayranın Disney Dreamight Vadisi karakter aynı zamanda parlak pembe saç örgüleri, beyaz ve gökkuşağı vurguları ve bol miktarda parıltı ve dekoratif süslemelerle Lisa Frank sanatının bir parçasına ait gibi görünüyor.

90’lardan ilham aldığım Lisa Frank elbisem. DreamlightValley’den

Hayranlar, tasarım için takdirlerini ifade ederek hızlı bir şekilde içeri girdiler. Birçoğu, klasik Lisa Frank sanatını yeniden yaratma konusunda mükemmel bir iş çıkardığını belirtirken, diğerleri 1990’larda kendi Lisa Frank ürünleri hakkında nostaljik hale geldi. Lisa Frank ürünleri bugün hala üretimde olsa da, klasik ürünleri satıcılar aracılığıyla bulmak oldukça pahalı olabilir, bu nedenle Lisa Frank’i anımsatan yeni bir şey yaratmak, bankayı bozmadan sanatı kutlamanın harika bir yoludur.

OKU  Dünyanın en kötü çerezi bir Xbox sürümü alıyor

Bu, ilk yaratılıştan çok uzaktır. Disney Dreamlight Vadisi bu, hayranlar için geçmiş yılların nostaljisini canlandırdı. Hayranlar, çok çeşitli karakter ve temalardan elbiseler temel alarak sıkı bir şekilde çalışıyorlar. Disney birçok nesle hitap etse de, 1990’lardaki pek çok çocuğun oyuna girmesi büyük bir sürpriz değil. Şirket, 1990’lar boyunca Disney Rönesansı olarak anılan şeyi aşağıdaki gibi filmler olarak deneyimledi: Küçük Denizkızı, Mulan, Aslan Kralve Alaaddin hepsi o dönemde yayınlandı. Disney’in en iyi tekliflerinden bazılarıyla büyüyen birçok çocuk şimdi oynuyor Disney Dreamlight Vadisi çünkü o dönemde ortaya çıkan pek çok karakteri kutluyor.

Disney Dreamlight Vadisi şu anda PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One, Xbox Series X/S için Erken Erişim’de mevcut.

DAHA: 90’larda Geçen En İyi 6 Modern Oyun

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Final Fantasy 16, Savaş, Hikaye ve Eikon Savaşları Hakkında Yeni Ayrıntıları Açıklıyor

Oyun Haberleri

En iyi RTX 4080 donanımından 200 $ daha ucuz ve bazen daha hızlı olan, AMD destekli bir oyun bilgisayarı

Oyun Haberleri

Diablo 4 Rogue Solos Ashava World Boss

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir