Oyun Haberleri

Fortnite, oyuncuları stratosfere fırlatmaya devam ettikten sonra engelleri devre dışı bırakır

Fortnite Chapter 4 Season 1

Fortnite Bölüm 4 Sezon 1, son zamanlarda pek iyi zaman geçirmiyor. Sonuncusu, oyuncuların zamansız ölümlerine dalmadan önce şaşırtıcı bir şekilde haritanın çok yukarısında fırlatıldığını tespit eden böceklerle boğuşuyor.

Bu, oyuncuların çitlerin ve diğer alçak nesnelerin üzerinden hafifçe atlamalarına izin vermesi beklenen engel sayesinde. Hareket, hafta başında geri dönen bir hata nedeniyle Aralık ayında zaten devre dışı bırakılmıştı. Ne yazık ki, videolar kesilmeye başladığından bu sorun hâlâ düzeltilmedi (yeni sekmede açılır) Reddit’te, oyunun oyuncuları amaçlanandan biraz daha uzağa fırlattığını gösteriyor.

Sadece ne kadar uzak bazıları sadece kısa bir mesafeye ışınlanırken, bazıları tüm haritanın güzel bir üstten görüntüsünü alırken, yörüngeye fırlatılmanız değişiyor gibi görünüyor. Diğerleri ölecek kadar yükseğe fırlatılır, ancak uygun şekilde tepki vermek için herhangi bir zamana sahip olacak kadar yüksek değil. Olaydan sonra tanık olmak oldukça komik ama oyunu normal şekilde oynamaya çalışan insanlar için belki de çok zevkli değil.

r/FortNiteBR’den i_hate_the_hurdle_mechanic

Yaklaşık bir aydır devre dışı kalmasına rağmen hala bir düzeltmenin gelmediğini görmek sinir bozucu ve bu, Epic’in hareketi bir kez daha geri çekmek zorunda kalmasına neden oldu. Fornite Status Twitter hesabı, “Sorunlar nedeniyle Hurdling’i geçici olarak devre dışı bıraktık.” “Oyuncular hala daha uzun engellerin üstesinden gelebilir. Düzeltmeler yakında yapılacak ve sorunlar çözüldüğünde bir güncelleme sağlayacağız.”

Hareketle ilgili hala çözülmemiş hayal kırıklıklarının yanı sıra, genel olarak engel, Fortnite oyuncuları arasında oldukça popüler olmayan bir eklenti gibi görünüyor. Bir Reddit kullanıcısı, “Devre dışı bırakmak için bir seçenek ekleyene kadar veya en azından etkinleştirmek için başka bir düğmeyi basılı tutana kadar onu dışarıda tutmalarını tercih ederim.” (yeni sekmede açılır). “Yeniden yüklemek gibi depar atarken gerçekleştirilemeyen pek çok eylem, bunu potansiyel bir engel düğmesine basmak için tutuyor. Ancak o zaman bile, %99 oranında, normal şekilde üzerinden atlamayı tercih ederim.”

Yanıtlar aynı fikirde görünüyordu, biri bunu “hareketleri aktif olarak daha da kötüleştiren tamamen anlamsız bir ekleme” olarak nitelendirirken, diğeri “Birkaç kez bir şeye koştum, onu açmaya çalıştım ve bunun yerine korkuluğun üzerinden atladım. “

Daha fazla gör

Yani, belki de bu arada, engel olmaması iyi bir şey olabilir. Kimse ikinci kez kaldırılmasına özellikle üzülmüş gibi görünmüyor. Bunun yerine, çoğu hayal kırıklığı, aceleye getirilmiş bir sezon lansmanı gibi hissettiren şeye işaret ediyordu. Epic, planlanmamış bazı bakımlar nedeniyle oyunu durdurdu (yeni sekmede açılır) Haftanın başlarında, oyunu kaplayan sürekli artan sayıda hatayı gidermek amacıyla. Popüler Shockwave Hammer silahıyla ilgili oyun bozan bir hatadan yaygın oturum açma sorunlarına kadar, Fortnite’ın bugüne kadarki en zorlu sezon lansmanlarından biri oldu.

OKU  Bu 4TB m.2 SSD'ler, gördüğümüz en ucuzlar arasında


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Final Fantasy 16, Savaş, Hikaye ve Eikon Savaşları Hakkında Yeni Ayrıntıları Açıklıyor

Oyun Haberleri

En iyi RTX 4080 donanımından 200 $ daha ucuz ve bazen daha hızlı olan, AMD destekli bir oyun bilgisayarı

Oyun Haberleri

Diablo 4 Rogue Solos Ashava World Boss

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir