Oyun Haberleri

Komik Hogwarts Mirası Videosu, İlk Kez Oynayan Bir Oyuncunun Merdivenlerden Yukarı Yürümekte Zorlandığını Gösteriyor

Harry Potter Hogwarts Legacy blocked stairs laughing emoji

İlk kez oynayan bir oyuncunun, son derece sıradan bazı merdivenleri aşmaya çabaladığını gösteren komik bir video. Hogwarts Mirası hafta sonu sosyal medyada gündem oldu. Esprili görüntüler, çekiciliğin nasıl olduğunu gösteriyor Hogwarts Mirası Harry Potter hayranlarına, genellikle oyun oynayanların çok ötesinde ulaşıyor ve bu da bir neşe tarifine dönüşüyor.


Üç günlük bir erken erişim döneminin ardından, yeni Harry Potter Oyun, 10 Şubat Cuma günü hedef platformlarının yarısında resmi olarak yayınlandı ve ağırlıklı olarak övgü dolu eleştiriler aldı. Bunu ticari başarı takip etti Hogwarts Mirası şimdiye kadarki en büyük WB Games Steam lansmanı oluyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Hogwarts Legacy İstatistikleri Oyunun En Popüler Evini Açıklıyor

Oyunu piyasaya çıktığında satın alanların çoğu zaten trolleri devirirken, diğerleri hala kamera kontrolleriyle mücadele etmek zorunda kalıyor. Hogwarts Mirası. Zor durumdaki oyuncunun eşinin TikTok’ta paylaştığı görüntüler, 24 saatte 11 binin üzerinde paylaşım ve 63 bin beğeni topladı. Video nasıl olduğunu gösterse de Hogwarts Mirası çiftler ve oyuncu olmayanlar için mükemmel bir oyun olmayabilir, yazarı zaten karısından vazgeçmeyeceğine söz verdi ve bir hafta içinde onun yıldızlara tırmanma ilerlemesini takip etme sözü verdi.

OKU  Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #741: 30 Haziran Cuma

Viral gönderiye tepki gösteren bazı insanlar, yazarın karısının mücadelesinden açıkça zevk almasına katılırken, diğerleri onun acılarını paylaşan kendini küçümseyen şakalar yaptı. Bir kullanıcı, “Hayatımda hiç bu kadar temsil edilmiş hissetmemiştim,” diye yazdı ve başka bir şaka yollu kamera kontrollerini “oyunun en zor kısmı” olarak etiketledi. Farklı bir yanıtlayıcı, bardağın dolu tarafını benimsemeyi teklif etti ve alaycı bir şekilde bu yaklaşımın en azından dönüşleri oynayacağını ilan etti. Hogwarts Mirası “300 saatlik bir deneyim.”

Diğerleri, videonun yıldızına, gelişmesine yardımcı olmak amacıyla yapıcı geri bildirimde bulunmaya devam etti; Kamera kontrollerini tersine çevirmek en yaygın öneriler arasındaydı ve birçok hayran, bu ayarı etkinleştirmeden önce ya benzer sorunlar yaşadıklarını ya da benzer sorunları olan birini tanıdıklarını iddia etti. Her iki durumda da, bazı Harry Potter Hayranlar, Avalanche Software’in en yeni oyunuyla öğrenme sancılarını paylaşmak için internete giriyor, diğerleri inanılmaz derecede etkileyici bazılarını sergilemek için sosyal medyayı kullanıyor Hogwarts Mirası kurulumlar.

Çevrimiçi topluluğun sevecen pozitifliğinin yakın zamanda ortaya çıkan bu örneğini bir kenara bırakırsak, halkın yeni Harry Potter oyun en iyi ihtimalle hala kutuplaşıyor. JK Rowling’in açık sözlü trans karşıtı duruşları ve bunların yol açtığı sözlü boykot, başlıkla ilgili en iyi bilinen sorun olabilir, ancak aynı zamanda çevreleyen tek tartışma da değil. Hogwarts Mirası.

Hogwarts Mirası şu anda PC, PS5 ve Xbox Series X/S’de mevcut. PS4 ve Xbox One bağlantı noktalarının 4 Nisan’da piyasaya sürülmesi planlanırken, Nintendo Switch sürümünün 25 Temmuz 2023’te gelmesi planlanıyor.

OKU  Keanu Reeves, Constantine Devam Filmi İle İlgili Şaşırtıcı Güncellemeyi Paylaştı

DAHA: Oyuncu Olmayan Partnerinizle Oynayabileceğiniz 9 Çok Oyunculu Korku Oyunu

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.