Oyun Haberleri

RollerCoaster Tycoon 2 pistinin tamamlanması, evrenin var olacağından daha uzun sürüyor

RollerCoaster Tycoon 2 pistinin tamamlanması, evrenin var olacağından daha uzun sürüyor

Tema parkı yönetim simülasyonu ve kusmuk dolu cehennem manzarası yaratma aracı RollerCoaster Tycoon 2, bazı gerçek korku şovlarına ev sahipliği yaptı. Yayıncı Marcel Vos, tamamlanması 12 gerçek yıl süren kabus gibi rekor kıran pistler inşa ederek birçoğundan sorumlu. En son çalışması bunu bir perspektife oturtuyor: tamamlanması üç kentilyon yıldan fazla sürüyor. Quinvigintillion, arkasında 78 sıfır bulunan bir sayıdır.

Vos buna Universe Coaster diyor ve bir dakikası tam olarak heyecan verici değil. 14 dakikalık videosu gibi (yeni sekmede açılır) Kotaku aracılığıyla açıklıyor (yeni sekmede açılır), uzun, sarmal bir yol boyunca saatte yaklaşık bir kilometre hızla ilerleyen döngüsel bir trenle başlar. Silindir şapkada dekoratif bir iskelet olmasına rağmen parkur hiçbir şeyle bitmiyor, ancak coaster bu çıkmazda çarpmıyor.

Pistin başlangıcına zekice yerleştirilmiş hafif bir eğim sayesinde, altlığın alçalmadan önce tersine döndüğü RCT2, çıkmaz sokağa ulaştığında altlığın hala bir vinci varmış gibi hareket eder, çünkü bunu desteklemek zorunda kalmış olmalıdır. eğim. Bu görünmez vinç sadece çarpmasını engellemekle kalmıyor, aynı zamanda mümkün olan en düşük hızda ray boyunca sonuna kadar geri çekiyor.

Vos’un açıkladığı gibi bu sadece başlangıç. Wild Mouse bardak altlıklarının kurulumunda birbirleriyle nasıl senkronize olduğuna dair sonraki açıklama sırasında bir noktada beynimin eridiğini, kulak deliğimden dışarı kaydığını ve şimdi tüm diğerleriyle oynayabileceği bir ülkede bir çiftlikte yaşadığını kabul ediyorum. beyin istediği kadar Nasıl çalıştığını görmek için videosunu izlemeniz gerekecek.

OpenRCT2’deki değişiklikler sayesinde (yeni sekmede açılır)RollerCoaster Tycoon 2’nin açık kaynaklı yeniden uygulaması, bundan bile daha uzun parçalar yapmak mümkündür. Ancak Vos, RCT2’nin eski vanilya ve klasik sürümleriyle uyumlu olacak bir parça yapma zorluğunu belirledi ve başardı. RollerCoaster Tycoon 2’de çalışan Universe Coaster sürümünü indirebilirsiniz. (yeni sekmede açılır)ayrıca OpenRCT2’nin özel yapısında çalışan bir (yeni sekmede açılır). Neden istediğinden emin değilim ama yapabilirsin.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Bu Animal Crossing creepypasta oyunu 13'üncü Cuma için mükemmel