Oyun Haberleri

Mod yapımcıları tüm Fallout: New Vegas dünya haritasını Minecraft’ta yeniden tasarladı

sky view of Novac from New Vegas recreated in minecraft

“Minecraft’ta başka bir kurgusal dünyanın aşırı ayrıntılı yeniden yaratımı” olayı bu noktada oldukça yerleşmiştir – 2013’te bu büyük Game of Thrones yapımı hakkında rapor veriyorduk – ama yine de beni şaşırtmaktan asla vazgeçmiyor. hayranlar, Mojang’ın saygıdeğer voksel sanal alanında ayağa kalkacaklar. Gerçekten hiç eskimiyor ve bir Minecraft roleplay sunucusu için Obsidian klasiğinin dünya haritasının 1:1 kopyası olan Minecraft New Vegas’tan özellikle etkilendim.

Sanırım beni gerçekten etkileyen şey onların doku çalışması – pek çok sanat eseri New Vegas’tan ödünç alınmış ve Minecraft’ın imzası olan tıknaz voksel görünümünden filtrelenmiş gibi görünüyor. Klasik yerel ayarların aslına sadık canlandırmalarıyla birleştiğinde, projenin bazı fotoğrafları neredeyse orijinal oyunun ekran görüntüleri gibi görünüyor. Hareket halindeyken, neredeyse New Vegas’ın küstah bir versiyonu gibi, gerçekten korkak bir “dünyalar çarpıştığında” havası var.

Sunucuda ayrıca orijinal oyundan alınan silahlar ve birçok ses efekti var, ancak orada arsız bir Elder Scrolls Oblivion seviye atlama bildirimi de tespit ettim. Minecraft New Vegas’ın vaat ettiği oynanış ufukları ilgimi çekiyor. Fragmanda, bazı gerekli silah oyunu ve keşiflerin yanı sıra RPG seviye atlamaları ve beceri dağılımını gözlemleyebilirsiniz.

Minecraft New Vegas topluluğu, NCR veya Caesar’s Legion gibi grupların rekreasyonlarının bana verimli Fallout 76 rol yapma sahnesini hatırlatacak şekilde merkezi bir role sahip olduğu işbirlikçi rol oynamaya odaklanmış görünüyor. Katılmakla ilgileniyorsanız, Minecraft New Vegas’ta kurulum yapmanıza yardımcı olacak aktif bir Discord topluluğu var, ancak grubun çalışmalarını çeşitli YouTube vitrinlerinde de hayranlıkla izleyebilirsiniz.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Bugün Wordle: 26 Ekim Perşembe #859 için ipucu ve cevap