Moda

Kourtney Kardashian, müstehcen kesim taytlarıyla kalbini poposuna taşıyor

Kourtney Kardashian, müstehcen kesim taytlarıyla kalbini poposuna taşıyor

Balina masalının ve alçak kot pantolonun geri dönüşüyle ​​​​popo dekoltesi artıyor ve Kourtney Kardashian bu trendi benimsiyor. Son zamanlarda, Poosh’un kurucusu, kocası Travis Barker tarafından açıklandığı gibi, yarığının üzerinde kalp şeklinde bir delik olan tozlukları salladı (bunu başka nasıl tarif edeceğimi bilmiyorum!).

Tüm KarJenner kız kardeşler arasında Kourt, modayı en az ciddiye alan ve kocasıyla yaramazlık yapmaktan açıkça mutlu olan (üzgünüm, zorundaydım) gibi görünüyor. Opera için cübbe giyiyormuş gibi değil! Kardashian bir garaj yolunda duruyor gibi görünüyor ve görünüşe göre dekoltesi, tutmadığı sürece özel yapım Barker forması tarafından gizlenecek. Yani bu gerçekten bir moda ifadesinden çok bir gözetleme anı.

Barker, 18 Nisan’da eşinin 44. doğum günü şerefine Instagram’da paylaştığı tatlı anlardan oluşan bir fotoğraf paylaştı. Popo anı için 10’u kaydırmak için tıklayın.

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

Ayrıca Kourtney Kardashian’ın bir boksörle kucaklaştığı, Rich People Connect Four oynadığı ve araba kullanırken Barker ile el ele tutuştuğu, süper sevimli ama süper güvenli olmayan resimlerini de ekledi. Her ne kadar onun solak olduğunu tahmin etsem de, bu yüzden… bu bilgi artık sonsuza dek kafamın içinde kaldı.

Başlık, düğün(ler)iyle ilgili bir belgesel çeken bir çifte yakışır şekilde tatlı ve içtendi. “Ruh ikizim. Bugün doğduğun için çok müteşekkirim. Kalbinin arzuladığı her şeyi hak ediyorsun. Hiçbir şey beni senin gülümsemeni görmek kadar mutlu edemez. Tanıştığımızda kalbimi çaldın. Dünyanın yürüdüğü en güzel harika kadının doğum günü kutlu olsun. . Seni seviyorum karım ” diye yazdı. Kardashian, “Beni çok mutlu ettiğin için ağlıyorum. Seni seviyorum adamım.”


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Viyana Opera Balosunda Swarovski ile dekadans ve sosyeteye takdim edilenlerle dolu gecem
İlgili yazılar
Moda

Kourtney Kardashian, 'Dolaba Çok Şey Sığdıramadığınız Zaman' Doğum Sonrası Vücudunu Giydirmekten Bahsediyor

Moda

Kourtney Kardashian Noel'de pantolon giymeyecek

Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir