Oyun Haberleri

Drops’un yeni özelleştirilebilir klavyesi hızlı değiştirilebilen manyetik kasalara sahiptir

Dough Spectrum 4K

Klavyenizi görmekten bıktınız mı? Yeni, hızlı değiştirilebilen üst kasası sayesinde yeni Drop CSTM80’de olmayacaksınız.

CSTM80, süper hızlı değiştirmelere olanak tanıyan manyetik üst kasalı, sayısal anahtarsız bir karttır. Görsel ortamda oldukça kapsamlı bir değişiklik için üst kasayı çekip farklı bir tane takmanız yeterli. Standart olarak tamamen monte edilmiş CSTM80, 149 dolara siyah polikarbonat kasayla birlikte geliyor.

Ayrıca beyaz, siyah, Lazer Moru, Skiidata Turuncusu ve Yasemin Yeşili polikarbonat kasalar arasından tanesi 25 dolara seçim yapabilirsiniz. Biraz daha sağlam bir şey istiyorsanız anodize gümüş ve siyah alüminyum üst kasaların her biri 59 dolara satılıyor.

Eğer değiştirilebilir üst kasa ana cazibe ise, paketin geri kalanı da iyi görünüyor. Öne çıkan özellikler arasında contaya monte tasarım, tuş başına RGB LED’ler, güneye bakan anahtarlar için optimize edilmiş parlak yan efsanelere sahip özel ABS güneye bakan tuş başlıkları, PCBA monteli stabilizatörler, özelleştirilebilir ağırlık ve 5 pinli anahtar desteği yer alıyor.

Ayrıca Gateron Brown Pro 3.0 veya Gateron Yellow KS3 anahtar anahtarları arasından da seçim yapabilirsiniz. CSTM80’in conta montajlı tasarımı elbette Drop’un kendi V2 kartları da dahil olmak üzere daha geleneksel sabit plaka tasarımlarıyla karşılaştırıldığında daha yastıklı, birinci sınıf bir his sağlayacak şekilde tasarlandı.

Üst çerçeve muhafazası ile tuşlar ve alt harf arasına yerleştirilen ve tuş vuruşlarının bitiş noktasını yumuşatan bir sönümleme malzemesi içerir.

Bir barebone CSTM80 de 99 dolara satılıyor. Ancak yalnızca üst kasayı değil aynı zamanda tuş başlıklarını, stabilizatörleri ve anahtarları da eklemenin maliyeti muhtemelen mantıklı bir değer teklifi sağlamayacaktır. Tamamen yerleşik tahtayı satın almak ve oradan özelleştirmek daha iyidir.

OKU  Starfield dahil olmak üzere birçok oyunun Steam'de çıkış tarihlerini değiştirmesinin nedeni budur.

Tabii ki, tuş başlıkları da tamamen özelleştirilebilir, dolayısıyla net sonuç, hemen hemen tahtanın görünümü ve hissi için ayarlanabilen tam modüler bir klavyedir. Bir pazarlık muhtemelen değil. Ancak özelleştirilebilir unsur kesinlikle uzun vadeli bir yatırım olarak çekiciliği artırıyor.

Resim


Oyun için en iyi CPU: Intel ve AMD’nin en iyi çipleri.
En iyi oyun anakartı: Doğru panolar.
En iyi grafik kartı: Mükemmel piksel iticiniz sizi bekliyor.
Oyun için en iyi SSD: Önce oyuna girin.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.