Oyun Haberleri

‘Dünyanın ilk kripto destekli enerji içeceği’ni denedim ve sanki blok zincirinden salgılanmış gibi tadı var.

'Dünyanın ilk kripto destekli enerji içeceği'ni denedim ve sanki blok zincirinden salgılanmış gibi tadı var.

@pcgamer_mag (yeni sekmede açılır)

♬ orijinal ses – PC Gamer (yeni sekmede açılır)

İş gününü atlatmak için enerji içeceklerine ve şekerlemelere bağımlı olduğum bir sır değil, bu yüzden fırsat verildiğinde her zaman yeni bir kafein iksiri içmeye hazırım. Kripto destekli bir içecek duyduğumda, onu denemem ve geleceği tadabilecek miyim görmem gerektiğini biliyordum. Görünüşe göre, birçok blockchain ile ilgili girişim gibi, geleceğin tadı ekşi bir meyve gibi.

Söz konusu enerji içeceği, resmen Berry FOMO olarak bilinen FOMO Fuel aromasında bulunan Cryptoblast’tır. Oyuncu sakızı gibi yenilikçi sarf malzemelerinin profesyonel tadı test cihazı olarak (yeni sekmede açılır) ve enerji tozları (yeni sekmede açılır), Bir karar verecek donanıma sahip olduğumu hissettim. Harika değil.

İçeceği yudumlarken (ve bir demetini video stüdyosuna döktükten sonra), ağzımın içi agresif bir tatla doldu, en iyi “bir tür dut” olarak tanımlayabilirim. Bu sabah içtiğim Red Bull’dan daha ekşiydi ve yaklaşık iki litre suyla yıkamak için tüm çabalarıma rağmen, öğleden sonranın büyük bir bölümünde bende kalan berbat bir tat bıraktı.

Artı tarafta, CryptoBlast bir Red Bull’dan daha az kalori ve daha az şeker içerir, sodyum ve maliyetin neredeyse iki katıdır. Harika! Gelecekteki kazanç potansiyeli ne olursa olsun, bir enerji içeceği için çok fazla olan kutu başına 6 doların biraz üzerinde olan üç içeceklik bir kasa için yaklaşık 20 dolar harcadım.

Bu, Cryptoblast’ın her şeyine yol açar: kendi kripto para birimi $CBT tarafından desteklenir. Şirket, net karının %30’unu token’a iade edeceğini iddia ediyor. Dolayısıyla, şirket başarılı olursa ve tonlarca kutu satarsa, teoride jetonların değeri artmalıdır. Pasif gelir bebeğim!

Serinlemek

İki tonlu gri arka planda Cooler Master MasterLiquid ML360R ve EK-AIO Basic 240 CPU soğutucuları

(İmaj kredisi: Cooler Master, EKWB)

CPU’lar için en iyi AIO soğutucu (yeni sekmede açılır): Hepsi bir arada ve hepsi için bir… bileşenler.
En iyi CPU hava soğutucuları (yeni sekmede açılır): Brrr gitmeyen CPU fanları.

CryptoBlast’ın sloganı “Tadın. Bekletin. Kazanın”, ancak CBT tokenlerinin şu anda 0,00000211 $ değerinde olduğunu göz önünde bulundurarak, şimdi satın alırsanız, yatırımınızdan değerli bir getiri elde edene kadar epeyce beklemiş olacaksınız. (Bunlardan herhangi birinin gerçekten olduğunu varsayarsak.)

Jetonun yanı sıra kasa satın alan herkes bir NFT alacak. Şu anda şirket, 50.000 $ değerinde NFT dediği şeyi ve bir kişinin şirketin% 1’ini kazanma şansı veriyor. OpenSea’de bir CryptoBlast NFT koleksiyonunun izini sürdüm (yeni sekmede açılır)ancak alınan veya satılan bir şey görmedim, bu yüzden ne için gittiklerini anlayamadım.

Bir enerji içeceği gibi gerçek bir fiziksel ürünün performansının bir kripto para biriminin başarısına veya başarısızlığına bağlı olduğunu görmek ilginç, ancak içeceğin tadını güzel kılacak kadar ilginç değil ve blockchain projelerine olan güvenim tam olarak çok yüksek değil.

Muhtemelen resmi CryptoBlast web sitesinin iyi bir işaret olmadığı (yeni sekmede açılır) SSS ve CBT Hakkında sayfaları gibi çıkmaz bağlantılarla dolu. Finansal tavsiye verme yetkinliğim olmasa da, bunlar bana yatırım kırmızı bayrakları gibi görünüyor.

CryptoBlast, Amazon’da 18,95 ABD Doları’ndan edinilebilir (yeni sekmede açılır) 3’lü paket için. Ayrıca paranızı biriktirebilir ve daha fazla su içebilirsiniz.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Resident Evil 4'ün yeniden yapımını VR'da oynayamıyorsanız, bu birinci şahıs modu bir sonraki en iyi şey olabilir