Oyun Haberleri

Her savaş geçişi için yeni bir Diablo 4 karakteri başlatmalısınız.

Diablo 4 sorcerer build

Blizzard’ın Diablo 4’ün sezonları ve savaş geçişleri hakkındaki açıklaması, her birine katılmak için yeni bir karakter başlatmanız gerektiğinden bahsetmedi ve gereksinimle ilgili haberler, Sezon 1’in başlamasından sadece haftalar önce birçok oyuncuyu şaşırtıyor.

Diablo 2’nin merdivenleri ve Diablo 3’ün sezonları aynı şekilde çalışır – her başladığında yeni bir sezonluk karakter başlatırsınız – ancak bu bağlam, serinin ölümsüz hayranlarının kaçırması için oldukça kolaydı. Hem Diablo 2 (23 yaşında) hem de Diablo 3 (11 yaşında) oynadım ve sezonluk modlarına hiç dokunmadım. Ayrıca Diablo 4 için yeni olan battle pass konusu ve konunun bu hafta gündeme gelme sebebi de var. Diablo franchise’ı GM Rod Fergusson, seviye atlamanın yeni bir sezonluk karakter gerektireceğini doğruladı Twitter’dan.

Daha fazla gör

Fergusson, “Sezonluk görev dizisinde, mekanikte, sezonluk yolculukta ve savaş geçişinde yer almak için yeni bir sezonluk karakter yaratmanız gerekecek” dedi.

Diğer karakterlerinizi kaybetmeyeceksiniz ve yeni sezonluk karakteriniz sezon bittikten sonra normal bir karakter olacak, ancak Twitter’daki yanıtlar, Diablo 4 oyuncularının çoğunun beklediğinin bu olmadığını gösteriyor.

“1. sezon için para ödediğim için yeni bir karakter yapacağım ama ondan sonra işim bitti” dedi biri oyuncu. “Aynı içeriği bazı yeni ve küçük değişikliklerle yeniden dengelemek, durulayıp tekrarlamak benim için eğlenceli değil.”

Blizzard yıllardır sezonluk karakterler konseptini geliştiriyor ve Diablo 4’ün ilk sezonu Temmuz ortasından sonuna kadar çıktığında bazı şüphecileri kazanabilir ve bu olayı oyunun hikayesinde küçük bir dipnota dönüştürebilir. Bana göre daha büyük resim, modern oyun geliştiricilerin canlı hizmet planlarını oyunculara açıklama mücadelesinin daha da kötüye gidiyor gibi görünmesi. Daha geçen hafta, Overwatch 2’nin 15 dolarlık hikaye görev ücretinin duyurulması konusunda tartışmalar yaşandı, bu ilk başta tamamen belirsizdi ve gazetecileri Blizzard’dan açıklama için çabalamaya gönderdi.

OKU  Video Grafikleri Konsol Denetleyicilerinin Evrimini Anlatıyor

Bu hızla gidersek, bir video oyununun temel yapısını anlamak, on yıl içinde kuantum dalga fonksiyonlarının anlamını yorumlamak gibi olacak. (Şahsen, oyunsonu mekaniğinin İlişkisel Mikro dönüşüm formülasyonunu seviyorum, ancak Birçok Mevsim teorisinin çekiciliğini anlıyorum.)


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.