Oyun Haberleri

Kararlı bir modcu, Elden Ring’in en zorlu patronunu Sekiro’ya sığdırmayı başardı ve onun hiç şansı yok gibi görünüyor

Kararlı bir modcu, Elden Ring'in en zorlu patronunu Sekiro'ya sığdırmayı başardı ve onun hiç şansı yok gibi görünüyor

Her zaman Elden Ring’in süper sert mega patronu Malenia’nın, FromSoftware’in hızlı, savuşturma odaklı ninja aksiyon oyunu Sekiro’dan bir nakil olduğu hissine kapıldım. Onun agresif kılıç oyunu, benim yavaş hareket eden Tarnished⁠’imin etrafında neredeyse turlar atabilir; neredeyse bir Kurt’un hassasiyetini talep ediyor gibi görünüyor.

Esas olarak Bilibili’de aktif olan Çinli bir oyuncu olan Last孤影众’den (Gūyǐng zhòng) Land of Reeds moduna girin. Mod, Sekiro’nun tuhaf bir tür gaiden remiksi gibi görünüyor, birden fazla alanı değiştiriyor ve en önemlisi, diğer FromSoftware oyunlarından üç ikonik patronu Sekiro’ya taşıyor; buna artık ikonik olan rot valkyrie’nin kendisi Malenia da dahil.

Modun kendisini mevcut haliyle oynamanızı tavsiye edeceğimden emin değilim. Nexus sayfası güncel olmayan bir sürüme ev sahipliği yapıyor gibi görünüyor; projenin birden fazla YouTube vitrini bunun yerine bir Google Drive dizinine bağlantı veriyor. Kişisel olarak bunun kurulum talimatlarının da eksik olduğunu garanti edemem ve dosya kaydetmeden bahsedildiğini gördüm. kullanımıyla ilgili sorunlar. Bu dedi ki, ben olabilmek Soulsborne patronlarına karşı isabetsiz ve meydan okuma koşularında ünlü bir usta olan Ongbal gibi Souls YouTuber’ların modunu çalışırken yakalamanızı öneririz.

Ongbal’in Malenia’nın Sekiro’nun zamanlı bloklarıyla kötü şöhretli Su Kuşları Dansı saldırısını görmek gerçekten heyecan verici; Elden Ring’de ya deli bir adam gibi oradan kaçarsınız, kaçarsınız ya da doğrudan ölürsünüz. Aslına bakılırsa Miquella’nın Kılıcı’nı Sekiro’ya bırakmak onu neredeyse fazla Kolay, belki de ona daha fazla dövüş şansı vermek için sendeleme ölçerinde küçük bir ince ayar yapılması gerekebilir.

Ongbal ayrıca yakın zamanda Land of Reeds aracılığıyla Dark Souls 3’ün Slave Knight Gael’ini Sekiro’da gösteren bir video yükledi; diğer YouTuber Tigre ise modda Dark Souls 1’in Artorias’ına karşı isabetsiz bir koşuya sahip. Büyük, Cesur kılıç ustaları, Sekiro’nun dövüşüne Malenia’nın hızlı eskriminden daha az uygun gibi görünüyor, ancak onları bu tamamen farklı bağlamda görmek yine de güzel.

Doğasında olan teknik engeller nedeniyle, muhtemelen her zaman gerçek FromSoft geçiş gücü eşleşmesinden mahrum kalacağız: bu palyaçoların bir Zırhlı Çekirdeğe karşı mücadele ettiğini görmek. Güçlendirilmiş insan C4621’i unutun, çağrı işareti: “Kuzgun”, Rubicon tarihinde en çok zorbalığa uğrayan adam olan Dafeng Öğrenci Pilotu, her bir Elden Ring yarı tanrısını zemini silebilir.

OKU  Russell Crowe'un bir şeytan kovucuyu oynadığı film, İspanyol ve Dragon Age Engizisyonlarını karıştırmış olabilir.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.