Oyun Haberleri

Dwarf Fortress Geliştiricileri ‘Daha Fazla Sanatsal Çalışma’ için Düzenleme Araçlarını Duyurdu

Dwarf-Fortress-Classic-ASCII-Artwork

Cüce Kalesi hayranların sık sık sabırsızlıkla bekleyecekleri heyecan verici bir özelliği vardır, ancak geliştiriciler Tarn ve Zach Adams şimdi bir minecraft-esque yaratıcı modu da gelecekte bir ara gelebilir. Sürekli gelişim durumuna giren ilk oyunlardan biri olarak, Cüce Kalesi Adams kardeşlerin zaman geçtikçe daha da kapsamlı hale getirmeyi amaçladıkları hiç bitmeyen bir projedir.


Gelişimine 2002 yılında başlayan Cüce Kalesi gibi inşaat ve yönetim simülasyonlarının nişini başlattı. Faktorio ve çevre dünyası. Bu bağımsız oyunlar, oyunculara, ilerleme kaydettikçe daha ilgi çekici ve karmaşık hale gelen, gelişen bir sanal alan sunuyor ve Adams kardeşlerle yapılan yeni bir röportaj, şu gerçeğin altını çizdi: Cüce Kalesi yakın zamanda bu konuda rakipsiz olmayacak.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Cüce Kalesi: Taverna Nasıl Yapılır

Cüce Kalesi Aralık ayının başlarında Steam’de piyasaya sürüldü ve oyunun tatil sezonunda bolca ilgi görmesini etkili bir şekilde sağladı. Bu yaklaşım, yakın zamanda PC Gamer ile oyunun gelişimi için gelecek planları hakkında konuşan Adams kardeşler için kazanç sağladı. Oyunun prosedürel sihir ve mitoloji sistemlerinin uzun zamandır beklenen çıkışından özellikle bahsettiler, ancak potansiyel olarak daha önemli olan açıklama şuydu: Cüce Kalesi ayrıca, oyuncuların oyunu esasen “yaratıcı modda” oynamasına izin veren ve bundan farklı olmayan özel düzenleme araçları alacak. minecraft.

cüce kalesi nasıl ticaret yapılır

Tarn Adams, “Fikir, insanların paylaşabilecekleri daha statik olan kendi dünyalarını inşa edebilmeleri ve daha fazla sanatsal çalışma yapabilmeleridir” dedi. Bununla birlikte, bu güçlü düzenleme araçları, oyunun bir noktada alması zorunlu olan gelişmekte olan büyü sistemleriyle birleştirilmiştir ve bunları dışarı çıkarmak, kapsamlı bir yeniden çalışma gerektirecektir. Cüce Kalesi‘ın harita oluşturma özelliği. Dan beri Cüce Kalesi Steam’de inanılmaz derecede iyi sattı, ancak Adams kardeşler oyunu hızlı bir şekilde geliştirmeye devam etmek için motive olacaklar.

Adams kardeşler, oyunun sihir sistemlerinin dünyadaki hemen hemen her sistem için büyük bir paradigma değişikliği olacağından eminler. Cüce Kalesi, ama hepsini çıkarmak biraz zaman alacak. Bu arada, Steam’de oyuna yeni başlayanların, ticaret yapmak gibi hemen fark edilmeyebilecek çeşitli temel eylemleri nasıl gerçekleştireceklerini öğrenmek için bolca zamanları olacak. Cüce Kalesi.

şunu belirtmekte fayda var Cüce Kalesi geliştiriciler bu yılın başlarında da GameRant ile konuşarak oyunun geliştirilmesiyle ilgili bir dizi konuyu tartıştılar. Adams kardeşler, oyunun sonunda Steam Workshop desteğine sahip olacağını açıkladı, bu da yeni duyurulan editör araçlarıyla birlikte özellikle ilgi çekici olabilir. İlgili çoğu şeyde olduğu gibi Cüce Kalesiyine de, bu özelliklerin meyvelerini vermesi yıllar alabilir.

Cüce Kalesi PC’de mevcuttur.

DAHA: Vampire Survivors, Mobil Pazara Hakim Olmaya Hazırlanıyor

Kaynak: PC Oyuncusu

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Wordle ipucu ve cevap #617: 26 Şubat Pazar