Oyun Haberleri

Dyson’ın hava temizleyici kulaklıklarının çifti yaklaşık 1.000 dolardır.

Dyson'ın hava temizleyici kulaklıklarının çifti yaklaşık 1.000 dolardır.

Her zaman ortalıkta dolaşan, büyük bir marka adına sahip, sizi “Ha?” dedirten garip bir teknoloji parçası vardır. Giyilebilir cihazlar, bir nedenden dolayı bu pazara hakim olma eğilimindedir. Genellikle umut veriyorlar ama oldukça gülünç görünüyorlar. Zamanından çok önce ortaya çıkan artırılmış gerçeklik gözlükleri olan Google Glass veya Razer RGB Zephyr yüz maskesi gibi şeylerden bahsediyorum. (yeni sekmede açılır)hala ne istiyorum Genellikle donanım satın almayla ilgili makalelerde biten şeyler, pişmanlıklar (yeni sekmede açılır)ya da gelecekte yaşama şeklimiz pek de hayal ettiğimiz gibi değil (yeni sekmede açılır).

Piyasaya sürülmeden önce Mart ayında tespit edilen Dyson’s Zone, 2022’nin “ha?” hayal etmek Bu oldukça kaliteli görünümlü kulaklık seti aslında elektrikli süpürgelerin kralı Dyson tarafından yapılmıştır. Yaşlı biri olarak, elektrikli süpürgelerinin iyi olduğunu söyleyebilirim, ancak bu kulaklıkların da aynı derecede emip emmeyeceğini merak etmeden duramıyorum.

Bu şeylerin özellikleri okunaklı görünüyor. 50 saate kadar pil ömrüne ve gelişmiş gürültü önleme gibi özelliklere sahiptirler. Zone ayrıca tam spektrumlu ses ve ultra düşük bozulma sunarken V6 Animal Stick elektrikli süpürgemdeki filtreyle aynı görünüyor. Bu bir seçim, orası kesin.

Dyson, bu kutularla hava temizleme teknik bilgisinin boşa gitmesine izin vermiyor. Filtre benzeri kulaklıklar tam olarak öyle, kirlilik partiküllerinin %99’unu yakalayabildikleri ve ardından onları burnunuza ve ağzınıza doğru üfleyebildikleri söyleniyor. Ayrıca kulaklığa bağlanan ve ağız veya burun üzerinden geçen tam bir görüş alanı parçası da vardır.

soğuma

İki tonlu gri arka plan üzerinde Cool Master MasterLiquid ML360R ve EK-AIO Basic 240 CPU soğutucusu

(İmaj kredisi: Cooler Master, EKWB)

CPU’lar için en iyi AIO soğutucu (yeni sekmede açılır): Hepsi bir arada ve hepsi için bir… bileşenler.
En iyi CPU hava soğutucuları (yeni sekmede açılır): Brrr gitmeyen CPU fanı.

OKU  Skyrim Modu, Haydut Oynanışını Yeniliyor

Bu da aplikasyonla bağlantılı olarak çalışıyor çünkü tabii ki bir aplikasyon var. Ses seviyesi ayarları ve gürültü iptali gibi şeyleri kontrol etmek için kullanılabilir ve aynı zamanda Zone’un hava temizleme kısmıyla birlikte çalışarak çevrenizdeki hava kalitesini okumanızı sağlar.

Kitin tamamını takmak, fütüristik bir animeden bekleyeceğim bir tür fütüristik yarı açık kask havası veriyor ve oldukça ağır görünüyor. Satın alma cephesinde bir karar vermeden önce kesinlikle şahsen denenmesi gereken şeylerden biri. Özellikle bu hava temizleme kutuları ucuz olmaktan başka her şey olduğu için.

Dyson Zone’un resmi fiyatı 949 $ ve bu fiyat noktasında kulağa harika gelecek ve havayı temizlemek isteyecek. Elbette şirketin elektrikli süpürgeleri de ucuz değil. Gürültülü ve kirli ortamlarda çalışan insanlar için Dyson Bölgesi, bekledikleri nimet olabilir.

Biraz Razer Zephyr gibi, bunun o andaki endişelerimizle pazarlanan bir ürün olduğu açık. İster hava kirliliği ister hastalık olsun, insanlar soludukları şeyle çok daha fazla ilgilenirler. Ürün açıklamasında Covid koruması ile ilgili herhangi bir faydadan bahsetmediğini belirtmekte fayda var. (yeni sekmede açılır).

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.