Oyun Haberleri

Söylentiler: Assassin’s Creed Mirage çıkış tarihi belli olabilir

Rumor: Assassin's Creed Mirage Release Date Possibly Revealed

Assassin’s Creed Mirage bir sonraki taksit Assassin’s Creed franchise ve kaynaklar, birçok oyuncunun beklediğinden daha erken çıkabileceğini öne sürüyor. Assassin’s Creed Mirage dahili olarak iki kez ertelendiği bildirildi, ancak yine de 2023 çıkış tarihi için planlanıyor. Ancak görünen o ki geliştiriciler önemli bir ilerleme kaydettiler ve oyunu tahmin edilenden birkaç ay önce yayınlayabilirler.


Assassin’s Creed Mirage RPG tarzı mekaniği kaldırarak ve daha çok gizlilik, keşif, suikast ve parkur üzerine odaklanarak serinin köklerine geri döneceği için merakla bekleniyor. Tabii ki, oyun dünyası bunu duymak için can atıyor. Assassin’s Creed Mirage yayın tarihi. En yeni Assassin’s Creed Mirage Fragman, bir 2023 sürümüne işaret ediyor ve önemli oyun ve hikaye bilgilerini ortaya koyuyor. Daha sonra dahili gecikmelerin lansmanı geciktirmiş olabileceği düşünüldü. Assassin’s Creed Mirage 2023’ün ikinci yarısına kadar, muhtemelen Ağustos civarında. Şimdi bir hayran, bunu öneren bir şey keşfetti Assassin’s Creed Mirage çok daha erken yayınlanabilir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Assassin’s Creed Mirage Fanının Basim’in Djinn’i Hakkında İnanılmaz Bir Teorisi Var

Reddit kullanıcısı danette ifşa edici bir görüntü paylaştı Assassin’s Creed Mirage daha önce tahmin edilen Ağustos lansman tarihi yerine önümüzdeki yıl Mart ayında küresel piyasalara vurabilir. Kullanıcı, ön sipariş aldığı anlaşılan Altex adlı bir Rumen e-ticaret sitesinin ekran görüntüsünü paylaştı. Assassin’s Creed Mirage. Ayrıca görselde lansmanla ilgili önemli bilgiler de gösteriliyor. Assassin’s Creed Mirage 9 Mart 2023’te vizyona girecek.

OKU  Killing Floor 3'ün korkunç sanatı kısmen Şükran Günü yemeğinden ilham aldı: 'Karım şöyle dedi, lütfen hindiyi şimdiden pişir'

Assassin’s Creed Mirage’ın olası çıkış tarihi? Rumen mağazası Altex, 03/09/2023 tarihinden itibaren Assassinscreed’de ön siparişleri listeliyor

Bu arada. Assassin’s Creed Reddit’teki hayranlar, Ubisoft’un bu konuda resmi bir açıklama yapmaması nedeniyle bu son gelişmeye şüpheyle yaklaşıyor. Çoğu oyuncu hala inanıyor Assassin’s Creed Mirage orijinal takvime göre vizyona girecek ve Ağustos 2023’te vizyona girecek. Öte yandan, bazı hayranlar iyimser ve geliştiricilerin odaklanacakları bir Ubisoft Forward’ı Aralık sonu veya Ocak’ta duyurabileceklerini umuyorlar. Assassin’s Creed Mirage.

Anlaşılır bir şekilde, oyun topluluğu için erken bir sürümü memnuniyetle karşılayacaktır. Assassin’s Creed Mirage, ama kimse bitmemiş bir oyun istemez. Sırf çok sayıda teknik ve performans sorunu olduğu için bir video oyununu beklenenden daha erken piyasaya sürdüğü için başarısızlıkla karşılaşan birçok stüdyo örneği var. Birçok oyuncu Basim olarak oynamayı dört gözle bekliyor Assassin’s Creed Mirage ve orta çağ şehri Bağdat’ı olabildiğince çabuk keşfedin. Ama aynı zamanda Assassin’s Creed Hayranlar, Ubisoft’un karı en üst düzeye çıkarmak için tamamlanmamış oyunlar yayınlayan geliştiriciler listesine eklenmemesini umuyor.

Assassin’s Creed Mirage Luna, PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için 2023’te çıkacak.

DAHA: Assassin’s Creed Mirage, Assassin’s Creed Remake’deki boşluğu doldurabilir

OKU  Harika, bir yapay zeka en yaygın parolaları neredeyse anında kırabilir

Kaynak: Altex

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Paylaşılan dünya bulmaca macerası Insight Adaları hiçbir hayal kırıklığı vaat etmiyor, sadece gerçek bir dinlenme zamanı vaat ediyor

Oyun Haberleri

Ultros, kozmik bir rahimde geçen psikedelik bir metroidvaniadır

Oyun Haberleri

Yaklaşan iş simülasyonu Ambulans Hayatı, halkı sizin yetenekli sağlık görevlilerinin ellerine bırakıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir