Oyun Haberleri

En sevdiğim oyun masamda 150$ indirim var ve bu çok büyük

The arozzi arena on a black friday deals background

Arozzi Arenası | Yuvarlatılmış köşeler | 32 x 62 inç | 399,99$ Arozzi mağazasında 249,99 ABD doları (150 ABD doları tasarruf edin)
Resmi Arozzi mağazasında 150 $’lık harika bir tasarrufla listemizde gördüğümüz en iyi büyük oyun masası. Üç yıl sonra hala kullandığım bu, hidrofobik masa örtüsünü mahvetmiş olmama rağmen hala her zamanki gibi sağlam. Bu şey de çok büyük. Tüm yaşam alanımı bunun etrafında planlamam gerekiyor ve oyun kulemi iki monitörümün yanına rahatça yerleştirebiliyorum.

Şu anda hayatım boyunca gördüğüm en etkileyici oyun masasının önünde oturuyorum. Bu benim ve onu seviyorum. Tamamı 62 inç. Her türlü biblo ve çöple kaplı olsa bile. Şu anda, ortalığı dağıtmak için daha fazla alan sağlamak amacıyla masa alanınızı genişletmek için bana katılabilirsiniz, çünkü aynı masa Arozzi’nin Kara Cuma indirimi için 150 $ indirimli.

Doğru, oyun gayrimenkulünüzde büyük bir yükseltme istiyorsanız Arozzi Arena şu anda sadece 249,99 dolar. Bu, şu anda bir hesap makinesi için yeterli masa alanınız olmaması durumunda, normal istenen fiyat olan 399,99 dolardan daha düşük.

  • Tüm bunların küratörlüğünü yapıyoruz en iyi Black Friday PC oyun fırsatları tam burada.

Arena, en iyi oyun masası grubumuzdaki aynı oyun masasıdır ve bunun iyi bir nedeni vardır. Test ettiğimiz en büyük olanı ve maksimum 176 lbs’lik yük ile biraz ağırlığı kaldırabilir mi?

63 inç genişlik ve 32 inç derinlikte, mid-tower donanımımın tamamını yukarıya sığdırabildim ve bu da iki monitörün yan yana olmasıyla oluyor. Kabul ediyorum, bunlardan yalnızca biri 32 inçlik, ancak en azından bu cihazda yerden tasarruf etmek için sayısal tuş takımı olmayan oyun klavyelerimden birine başvurmama gerek olmadığını söyleyebilirim.

OKU  Skyrim Hayranı, Quest Marker'ın Gerçek Hayat Versiyonunu Oluşturuyor

Bu aynı zamanda süper sağlam bir masadır ve onu bir araya getirmek iki kişilik bir iş olsa da, basit talimatlar ve sevimli küçük resimlerle kolaylaştırılmıştır. Göz önünde bulundurulması gereken en önemli şey, bu masayı koyduğunuz yüzeydir; halıya yerleştikçe biraz sallanabilir.

Aksi halde bir itirafta bulunmam gerekiyor; hidrofobik kaplama harika ama kişisel Arozzi sümenimdeki kaplama tamamen yok olmuş. Bir zamanlar üzerine bir şeyler döktüğümde damlacıkların yukarıya doğru birikmesini izlemek bir hayranlık kaynağıydı, şimdi paspas çatı katında sıkıca paketlenmiş durumda.

Neden? Çünkü üzerinde hidrofobik kaplamasını sökecek kimyasal bir temizleyici kullanmanın iyi bir fikir olduğuna karar verdim. Benim gibi olma.

Arozzi sümeninizi iyi durumda tutun.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.