Oyun Haberleri

Elden Ring Boss Denemesi Sihirbazlar Tarafından Mahvoldu

Elden Ring Key Art Boss Attemtp Ruined

Cesur ve nihayetinde trajik bir hareketle, bir Elden Yüzüğü oyuncu, patrona giden yolda tüm düşmanları hızla geçmeye çalıştı, ancak bir grup Battlemage sihirbazının ellerinde ölümleriyle karşılaştı. Bazı Elden Yüzüğüalanları, özellikle zarafet patron kapısından uzaktaysa, tekrarlayıcı görünüyor. Birçok oyuncu, bir kez temizledikten sonra alanlardan geçmeye alıştı. Ancak bunun çok tehlikeli bir strateji olduğu ve genellikle oyuncu için iyi sonuçlanmayan bir strateji olduğu kanıtlanmıştır. Bazı bölgelerden geçmek genellikle daha kolaydır, ancak Miquella’nın Haligtree’si onlardan biri değil.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Miquella’s Haligtree, benzeri olmayan eski bir zindandır. Elden Yüzüğü. Köklerinde oyunun en zorlu patronu Malenia’yı barındırır, ancak bu yerde yalnızca Tanrıça Çürüklük’ün yanı sıra başka birçok rahatsız edici yaratık da yaşar. Bu geç oyun alanından geçen oyuncular, Oracle Envoys, Giant Ants ve Misbegotten gibi düşmanların yanı sıra diğerlerine aşina olacaklar. Malenia’nın yanı sıra Miquella’s Haligtree, oyuncuların Loretta ile ikinci kez karşılaştığı yerdir. Bu vesileyle, unvanı Haligtree Şövalyesi Loretta olarak değişti.

İLGİLİ: Elden Ring Oyuncusunun Peynir Girişimi Felaketle Sona Erdi

Reddit’te yayınlanan bir videoda, bir Elden Yüzüğü oyuncu, Loretta’nın patron kapısına ulaşmak için Miquella’nın Haligtree’sinden fırladı. Olasılıklara rağmen, MarsHumanNotAlien197 olarak bilinen oyuncu patronlar arenasına yara almadan ulaştı. Ancak, aniden arkadan uzun menzilli saldırılarla karşılandılar. MarsHumanNotAlien197, karakterine güçlendirmeler uygulamak için sis kapısının önünde durduğunda, az önce ellerinden geçirdikleri Battlemage düşmanlarına dikkatlerini üzerlerine odaklama ve menzilli bir saldırı başlatma şansı verdi. Hazırlandıkları patronu görmeden sağlığının yarısından fazlasını kaybeden oyuncu için bu saldırı yıkıcı oldu. İyileşmek yerine, Savaş Büyücüsü’nün başka bir saldırısından kaçınmak için hemen patron arenasına girdiler, ancak artık çok geçti. Loretta’nın sağlık çubuğu belirir görünmez, başka bir Battlemage menzilli saldırısı oyuncuya arenanın dışından isabet ederek onları temas anında öldürdü.

OKU  Wordle oyuncuları, New York Times'tan bu yeni günlük bulmacayı denemeli

Battlemages ile hafife alınmamalıdır Elden Yüzüğü. Çoğu büyücü yapısı Elden Yüzüğü düşük dengeleri ve nispeten zayıf zırhları nedeniyle başa çıkmaları oldukça kolaydır. Ancak bu, Battlemage için geçerli değildir ve onları normal bir büyücüden daha çetin kılar. Battlemage, menzilli saldırıların yanı sıra yakın mesafeli dövüşlerin bir kombinasyonunu kullanabilir. Bu, yüksek duruşla birleştiğinde, MarsHumanNotAlien197’de olduğu gibi, onlarla başa çıkılması son derece zor hale gelir.

içinde birçok oyuncu Elden Yüzüğü yeterince uzun süre oynarlarsa bunun gibi sinir bozucu anlar yaşamışlardır. Elden Yüzüğü pek çok gülünç anı var ve düşmanlara bu şekilde ölmek bunlardan sadece biri.

Elden Yüzüğü şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için mevcut.

DAHA: Shadow of the Erdtree, FromSoftware Modelini İzlerse, Elden Ring Hayranları Büyük Bir Zorluk İçinde

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.