Oyun Haberleri

PC Gamer UK Nisan sayısı şimdi satışta: Warframe: The Duviri Paradox

PC Gamer magazine issue 381

Bu ay destansı aksiyon RPG MMO Warframe’i yalnızca yepyeni boyut atlama, roguelike genişleme paketi The Duviri Paradox’taki inanılmaz bir özellikle değil, aynı zamanda oyunun tam tarihindeki 10. -yıl dönümü bu yıl. Kilitli ve özel geliştirici yorumları, ekran görüntüleri ve bugün onun vahşi çevrimiçi dünyasına atlamak için bilmeniz gereken her şeyle dolu 16 sayfalık Warframe iyiliğimiz var.

PC Gamer dergisi sayısı 381

Duviri Paradox, Warframe’in heyecan verici yeni roguelike genişlemesidir ve özel bir iç bilgimiz var. (İmaj kredisi: Gelecek)

Bu arada, önizlemeler alanında, ruh çalan explore-’em-up, Tchia ve Inkulinati, King of the Castle, Havendock ve Sherlock’a yetkili erken bakışlarla heyecanlanacak mükemmel bir oyun seçkisine sahibiz. Holmes: Uyanmış. Ayrıca oyuncuların ölümsüz bir korsan ekibini bir araya getirip komuta ettiği Altın Korsanlık Çağı’nda geçen gizli bir strateji oyunu olan Shadow Gambit: The Cursed Crew’un heyecan verici bir ön izlemesine sahibiz. Bana odun kes!

PC Gamer dergisi sayısı 381

Bu sayının ön izlemesi yapılan Shadow Gambit: The Cursed Crew, hortlak korsanların yer aldığı gizli bir strateji oyunudur. (İmaj kredisi: Gelecek)

Bu arada, iyi gemi Review’da yelken açmak, Dead Space biçimindeki bir başka ölümsüz korku ve merakla beklenen yeniden yapımı tam bir PC Gamer kararı alıyor. Ayrıca yeni Persona 3 Portable PC bağlantı noktası, One Piece Odyssey, Colossal Cave, Forspoken, Mahokenshi, Power Chord, Aquatico ve Season: A letter to the future hakkında incelemeler aldık. Ayrıca, pizzadan yapılmış bir gökdelenin içinden geçerken iri yarı bir İtalyan şef olarak oynadığınızı gören Pizza Tower’ın parlayan incelememiz. Evet, doğru duydunuz. Bu sevimsiz macera kesinlikle kaçırılmamalı!

OKU  Hayır kurumlarını destekleyin ve eşantiyonumuza katılarak bir dizi Kış Harikalar Diyarı oyun çevre birimi kazanın!

PC Gamer dergisi sayısı 381

Warframe’in 10. yılını, özel, benzeri görülmemiş geliştirici erişimi ve yorumları içeren devasa bir özellik ile kutluyoruz. (İmaj kredisi: Gelecek)

Tüm bunlara ek olarak Cyberpunk 2077 için en iyi yeni modlar için kesin bir rehber, birinci şahıs nişancı oyunlarında iyi bir atış poligonunun önemine derinlemesine bir bakış, piyasadaki en iyi kompakt mekanik klavyelerin ayrıntılı bir listesi, benzersiz bir oyunun ilk bölümü Düşmanların doğrudan öldürülemeyeceği av oyunu, Lost Ark’ın The Witcher geçişinin bir analizi ve The Witcher 2: Assassins of Kings’in retrospektif bir incelemesi. Ve bu konuda da hepsinden uzak.

PC Gamer dergisi sayısı 381

Bu ay piyasadaki en iyi altı mekanik klavyeyi test ettik ve hepsini sıralayıp derecelendirdik. (İmaj kredisi: Gelecek)

Sayı 381 şimdi raflarda ve App Store’dan tüm dijital cihazlarınızda mevcut (yeni sekmede açılır) ve Zinio. Doğrudan Magazines Direct’ten de sipariş verebilirsiniz. (yeni sekmede açılır) veya bir abonelik satın alın (yeni sekmede açılır) kendinize biraz para kazandırmak, aylık teslimatlar almak ve yalnızca abonelere özel son derece şık kapaklar elde etmek için.

Sorunun tadını çıkarın!

PC Gamer dergisi sayısı 381

PC Gamer’ın 381. sayısındaki 16 sayfalık inanılmaz Warframe iyiliğinin yanı sıra en son görüşler, önizlemeler, incelemeler ve donanım ipuçlarını alın. (İmaj kredisi: Gelecek)

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.