Oyun Haberleri

Elden Ring Oyuncusu Jöleler Hakkında İlginç Detaylar Keşfetti

elden-ring-player-discovers-interesting-detail-about-jellies-gamerant

Bir Elden Yüzüğü Oyuncu, The Lands Between’da yaşayan ruh denizanası hakkında ilginç bir ayrıntıya rastladı. Ruh jöleleri, gruplar halinde dolaşan ve zehir birikmesine neden olan menzilli sıvı jetleri fırlatan oldukça zayıf çetelerdir. Elde edilebilir bir çağrı olmanın yanı sıra, oyunda oyuncuların taşıyabileceği bir denizanasının temelde sadece değiştirilmemiş başlığı olan bir denizanası kalkanı da var. Ruh denizanası, son derece yavaş hareket etmelerine rağmen makul dirençlere sahiptir, bu nedenle kalkan aslında oldukça iyidir. Karanlık ve iç karartıcı bilginin yanı sıra Elden Yüzüğü verdi, bu canavarlar hakkında hala ortaya çıkarılacak sırlar var.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Elden Yüzüğü‘nin ruhu denizanası, The Lands Between’da yaşam ve ölüm döngüsü paramparça olduğu için garip bir tür arafta var olan çocukların ruhlarıdır. Denizanası ruhunun anlamı Elden Yüzüğü cani yarı tanrıların dikkatini dağıtmak ve acımasızca saldırıya uğramak için çağırdıkları Roderika’dan alınan oyuncular da bir çocuğun ruhu. Bu özel çağrı, tesadüfen aynı zamanda denizanası türlerinin adı olan Aurelia adlı bir çocuktur. Elden Yüzüğü tasarımlarına ilham kaynağı olarak kullandılar. Oyuncular, Aurelia’yı kız kardeşini tekrar görebilmesi için Stargazers’ Ruins’e getirebilir ve evet, o bir denizanası olmasına rağmen görebilir.

İLGİLİ: Demetrius Johnson, Elden Ring Boss’u Yenmeye UFC Dövüşünü Kazanmaktan Daha Büyük Tepki Verdi

Elden Yüzüğü oyuncu ve Reddit kullanıcısı ghoulc4, Leonine Misbegotten’ın sis kapısının hemen önündeki sular altında kalmış bölgede, rün bonusu olan bir ruh denizanasına rastladılar. Farkında olmayanlar için, Elden Yüzüğü oyuncuların normalde onları öldürerek kazanacağı rün miktarının dört katı değerinde rastgele çeteler oluşturacak. Oyuncular, bu şanslı yaratıklardan birinin ne zaman ortaya çıktığını anlayabilir çünkü gözleri altın renginde parlayacaktır. ghoulc4 bonus rün ruhu denizanası bulduğu an, o şeylerin gözleri bile olduğunu fark ettikleri andı.

OKU  Ash, Pokemon Anime Özel Dizisinde Gizemli Babasından Hediye Aldı

Gözler diğer zamanlarda görünmezdir, ancak altın aura onları ortaya çıkardığında, ama görünüşe göre ruh denizanası içindedir. Elden Yüzüğü denizanasının şapkasının içinden dışarı bakan iki tane var. Gerçek hayatta, ay denizanası olarak da bilinen Aurelia denizanası, rhopalia adı verilen başlığın içinde her biri iki basit göz içeren sekiz duyusal yapıya sahiptir. Ama ruh denizanasına on altı parıldayan göz takmak Elden Yüzüğü tasarlamak zor olacaktır. Ayrıca, çocukların ruhları oldukları için, içlerinde barındırılan ruhların insani özelliklerinden dolayı oyuncuların sadece iki gözü görebilmeleri mümkündür.

Denizanası gibi canlıların gözlerinin bile olduğunu düşünmek tuhaf, çünkü akıntı nereye gitmeleri gerektiğine karar verirse oraya gitmek için akılsızca sürükleniyor gibi görünüyorlar, ancak bu, FromSoftware’in oyuna ne kadar ayrıntıya dikkat ettiğini gösteriyor. Denizanalarının biyolojisine, gözlerinin de parlaması gerektiğini anlayacak kadar dikkat etti ve hatta canavarın yalnızca iki gözle daha insan gibi görünmesini sağlayarak benzersiz irfanına atıfta bulunmayı başardı. Elden Yüzüğü büyük ve küçük sırlarla dolu, bu yüzden insanlar The Lands Between’da hala yeni şeyler keşfediyor.

Elden Yüzüğü PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için kullanılabilir.

DAHA: 2023’te Yazılımdan Ne Beklenmeli?

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Lucky Elden Ring Oyuncusu Mükemmel Zamanda İnayet Yerini Buldu

Oyun Haberleri

Diablo 4 haydut, 12 oyuncu için tasarlanmış neredeyse solo dünya patronu ve bir büyücü araya girip öldürmeyi %1 HP'de çalmasaydı olurdu

Oyun Haberleri

Elden Ring, Birinci Şahıs Moduna Sahiptir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir