Oyun Haberleri

Ubisoft, bu ay Assassin’s Creed Mirage, Avatar ve The Crew Motorfest’i sergileyecek

An assassin wearing a hood and wielding a dagger, leaping over a crowd.

Ubisoft, hepinizin izlemeyi sevdiğini bildiğim bir teaser ve fragman gösterisi için o klasik teaserlardan birini yayınladı. Ubisoft Forward Live 2023 duyuru fragmanı yine de Assassin’s Creed, Avatar: Frontiers of Pandora ve The Crew Motorfest’i ve son derece belirsiz bir teaser oyunu görebileceğimizi bize bildiriyor. Bunlar, bir zamanlar E3 zamanı olan 12 Haziran 2023 günü saat 10:00 PDT’de gerçekleşecek olan Ubisoft Forward Live’da gösterilecek. Ama artık E3 zamanı değil, ama yine de temelde E3 zamanı çünkü her yayıncı büyük bir şov yapacak ve bir şeyler duyuracak. Aynı anda tek bir yerde değil.

Fragman, geçmiş E3 olayları ile nostaljiye yönelik neredeyse saldırgan miktarda zorla girişimlerle başlıyor, ancak daha sonra aslında umursayabileceğiniz bazı oyunları gösteriyor.

Avatar: Frontiers of Pandora için nelerin geleceğine dair bir ipucu olarak, kanallı bir rotor savaş helikopterini yok eden garip pteranodonlar üzerindeki bazı dev mavi kedi insanlarına bir göz atıyoruz. Daha sonra çöldeki develere çok kahverengi ve ten rengi bir bakış atıyoruz ve kinizmime rağmen burada aslında oldukça çekici bir bakış, bir kum fırtınasına doğru giden Assassin’s Creed Mirage kahramanları.

Ardından biraz şimşek, Red Bull yarış ikonografisi ve son derece iyi işlenmiş ve çok güzel bir arabaya atlıyoruz, evet, serinin bir sonraki girişi olan The Crew Motorfest’in tadına bakacağımızı bize bildiriyor. Güya bu güzel bir Hawai adasında geçiyor – en azından Meksika’nın güzel, ayrı bir parçasına yerleştirildikten sonra benim için çekici bir olasılık, Forza Horizon 5’i böyle bir hit yaptı.

“Bekle, bu oyun da ne?” diye soruyor videodaki tahta sesli insanlardan biri, televizyon kumaşa benzeyen siyah ve altın rengi bir yüzey gösterirken? Sanırım? Tease’e dayanarak hangi oyunun olacağını bilmenin gerçek bir yolu yok. Devam edeceğim ve hatırlayabildiğim tek siyah ve altın rengi şemaya sahip Ubisoft mülkünün, kötü karşılanan PS3 dönemi nişancı oyunu Haze’in yeniden yapımı olduğundan %100 kesinlikle emin olacağım. Bir sürü uyuşturucu kullanan şirket askerleriyle ilgili olan.

Aksi takdirde, evet, Ubisoft Kafatası ve Kemikleri göreceğimize dair söz verdi. E3’lerde ve E3’lerde olmayan şey için yıllarca fragmanlara baktıktan sonra, açıkçası, bu şeyle ilgili belirsiz bir alay olmadan Haziran başı gibi hissettirmezdi. Biliyor musun aslında, belki de başarmamalılar, sonsuza kadar her yıl bunun için bir fragman yapmalılar.

OKU  Skyrim Oyuncusu Sigurd'un Gizemli Koşullar Altında Öldüğünü Keşfediyor

Ubisoft Forward ayrıca, ikisi aslında Avatar ve Assassin’s Creed Mirage için olan pazarlama sunumlarını canlı izlediğiniz için bir ödül istemeniz durumunda Twitch ödüllerini de içerecek. Ubisoft’un Forward Live 2023 blog gönderisinde bununla ilgili daha fazla bilgi edinebilir ve programın tamamını kontrol edebilirsiniz.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.