Oyun Haberleri

Zahmeti bir kenara bırakın: Call of Duty: Modern Warfare 3 Zombies, herhangi bir çok oyunculu silahın kilidini dakikalar içinde açmanıza olanak tanır

MW3 zombies

Call of Duty: Modern Warfare 3’ün geçen yılki oyun için bir eklenti gibi hissettirdiği tüm yönlere rağmen, standart 1-55 ilerleme sistemini büyük ölçüde sarstığı için biraz övgüyü hak ediyor. Her silahın, fırlatılabilir silahın ve cihazın kilidini sadece seviye atlayarak açmak yerine, yeni Cephanelik Mücadelelerinin ardında çok sayıda MW3 öğesi kilitlendi.

MW3’ün silahlarının neredeyse yarısının kilidi bu şekilde açılır ve cephanelik Mücadelelerini tamamlamanın tek yolu, üç Günlük Mücadelenizi tamamlamaktır. Bu doğru, zorlukları tamamlamak için bir meydan okuma. Günde yalnızca üç Günlük Mücadele alırsınız, ancak maçları kazanarak Armory Mücadelesi puanlarını toplamaya devam edebilirsiniz. Bu biraz kafa karıştırıcı, özellikle de cephaneliklerin kilidini 20 yıldır aynı şekilde açan COD hayranları için, ancak yeni sistemin olumlu yanları da var. Artık birçok cephaneliğin kilidini istediğiniz sırayla açabilirsiniz; her şeyi almak biraz daha uzun sürebilir. Yani, Zombi moduna geçmediğiniz sürece.

modern savaş 3 cephanelik mücadelesi

(İmaj kredisi: Activision Blizzard)

Görünüşe göre Modern Warfare Zombies, oyundaki her silahın yakınındaki ve atılabilir lanetin kilidini açmak için alternatif bir yöntem sunuyor. MWZ’nin Modern Warfare 2’nin DMZ modu üzerine inşa edilmesi, çok cömert bir kuralı paylaştığı anlamına gelir: Haritadan çıkarabileceğiniz her türlü silah veya el bombasının kilidi, çok oyunculu modda kalıcı olarak açılır.

MWZ’de silahlar birkaç yolla edinilebilir. En kolayı, oyunun varsayılan olarak sağladığı kaçak silahlardan birini bir maçtan çıkarmaktır, ancak daha yaygın yollar, bunları haritadaki işaretli alanlardan satın almak veya sözleşmeleri tamamlamanın ödülü olarak bulmaktır. Aradığınız şeye sahip olduğunuzda tek yapmanız gereken onu haritadan canlı olarak çıkarmaktır. Bunu deneyeceğim ilk silah, Armory’nin arkasında kilitli olan FAMAS’ın MW3 versiyonu olan FR 5.56 olacak.

CoD uzmanı TheXclusiveAce, görsel öğrenenler için aşağıdaki kısa videoda kilit açmaya yönelik bu yöntemi anlatıyor.

Yeterince komik, sahip olmadığınız her silahın kilidini açmanın kesinlikle en hızlı yolu, onlara sahip olan biriyle arkadaş olmaktır. Eğer silahı düşürürlerse, onu alırsın, hemen çıkarırsın ve sonra senin olur. Bu noktada, bunun Sledgehammer Games’in düzelteceği büyük bir gözden kaçırma olup olmadığını merak ediyorum, ancak DMZ de tam olarak bu şekilde çalıştı. Her zamanki gibi çekirdek olmayan çok oyunculu modu oynamanın faydası var.

OKU  Razer sonunda devam etti ve 'oyuncu' lambaları üretmeye başladı

Öğelerin kilidini Zombiler aracılığıyla açmanın tek püf noktası, sırt çantasında saklanan silahların veya fırlatılabilir eşyaların kilit açma olarak sayılmamasıdır; bunların ana envanterinizde donatılması gerekir. Benim gibi olmayın ve hepsini bir pakete tıkarak üç el bombasının kilidini aynı anda açabileceğinizi düşünmeyin.

Yine de, eğer sürenizi en üst düzeye çıkarırsanız, her Zombies koşusu size iki yeni silah ve fırlatılabilir silah kazandırabilir. Bulamayacaksın Her Zombi haritasındaki Cephanelik Mücadelesi öğesi de. Bazı özel eklentiler, öldürme serileri ve kozmetikler normal öğütmeyi gerektirecektir.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.