Oyun Haberleri

Granblue Fantasy: Relink Developer Bu Ay Yeni Bilgi Veriyor

Granblue Fantasy Relink

geliştiricisi Granblue Fantazisi: Yeniden Bağla uzun bir sessizlik döneminden sonra, ortak aksiyon-RPG’nin nihayet bu ayın sonunda bazı yeni bilgiler alacağını duyurur. Bu yeni oyunu bekleyen hayranlar, piyasaya sürülmesiyle ilgili oldukça zorlu bir yolculuk geçirdiler. İlk olarak 2017’de duyurulmuştu ve Cygames ile PlatinumGames arasında bir işbirliği olarak başladı, ikincisi en çok aşağıdakiler gibi yüksek kaliteli aksiyon oyunlarıyla tanınıyordu: süngü. Bu, 2019’da değişti, bunun yerine Cygames tarafından şirket içinde geliştirilmek üzere geri getirildi.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Hayranlar, yeni ve güzel bir fragmanla bu yeni yön altında oyuna kapsamlı bir bakış attı. Granblue Fantazisi: Yeniden Bağla Aralık 2021’de yayınlandı. Keşfedilebilecek çeşitli dünyaları, birçok oynanabilir karakteri ve aksiyon oynanışının parçalarını gösterdi. Başlangıçta 2022’de dünya çapında piyasaya sürülmesi planlanmış olsa da, hayranlar Haziran ayında başka bir gecikmeyle vuruldu ve Cygames, oyunu cilalamanın zaman alacağını ve oyunu ertesi yıl piyasaya süreceğini duyurdu. Bu hayranların sabrı, görünüşe göre bu ayın sonunda oyunla ilgili yeni bilgiler açıklanacağı için ödüllendirilecek.

İLİŞKİLİ: En Son The Chainsmokers Şarkısında Granblue Fantasy Karakter Ses Klibi Bulundu

Bu duyuru, oyunun resmi Twitter hesabında yayınlandı ve hayranlara mutlu bir yeni yıl diledi. Ayrıca, geliştirmenin Granblue Fantazisi: Yeniden Bağla kaba bir çeviriye göre “tüm hızıyla” devam ediyor ve geliştirme ekibi kaliteyi iyileştirmek için çok çalışıyor. Tweet ayrıca, 21 Ocak’ta açıklanacak olan Granblue Fes 2023’te gösterilen oyunun yeni görüntülerinin olacağı da belirtiliyor.

Granblue Fes, Cygames tarafından düzenlenen ve mobil oyun IP’sine ve konsollar için ilgili yan ürünlerine odaklanan özel bir etkinliktir. Buna konser, Soru-Cevap oturumu ve daha fazlası gibi özel etkinlikler dahildir. Bu etkinlik, ilgili yeni bilgilere sahip olacak Granblue Fantezi Karşı dövüş oyunu ve Yeniden bağla, ikincisi gösteri alanında oynanabilir bir demo alıyor. Hayranlar, Cygames’in bu etkinlikte de oyun için bir çıkış tarihi açıklayacağını umuyor.

OKU  İlk büyük yama ertelenmezse, Kerbal Space Program 2'nin olumsuz tepkileri bu hafta tersine dönmeye başlayabilir.

Hayranlar, altı yıllık geliştirme döngüsü boyunca uzun sessizlik dönemlerinin yanı sıra geliştiriciler arasında el değiştirdiği için bu oyunla ilgili sıkıntı yaşadı. Granblue Fes gibi büyük bir etkinlikle Cygames, merakla beklenen bir sürüm olduğu için büyük olasılıkla lansmanından önce pazarlamayı zorlamaya odaklanacak. Hayranlar, oyunun gerçekten de bu yıl beklemeye ve endişeye değip değmediğini görmek zorunda kalacaklar.

Granblue Fantazisi: Yeniden Bağla 2023’te PC, PS4 ve PS5 için çıkacak.

DAHA: Granblue Fantasy: Versus – Yeni Başlayanlar İçin En İyi Karakterler

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Destiny 2 Planing Devasa Sezon Ortası Silah Hasarı Güçlendirmeleri

Oyun Haberleri

Bu sürükleyici lo-fi simülasyon oyununda bir bataklık şeytanı olun, kaosa neden olun, bir şeyler çalın

Oyun Haberleri

Genshin Impact Player 65 Karakterin Tümünü Seviye 90'a Getiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir