Oyun Haberleri

G-Fuel, 2001’in en keskin video oyunu karakterinden ilham alan kaka temalı bir içeceği duyurdu

Conker in Conker

Conker’ın sahip olduğu şekilde işkence görmüş başka bir oyun serisini düşünemiyorum. Sanki ünvanlı sincabın zaten yeterince kaba bir varlığı yokmuş gibi, G-Fuel cesedini mezarından çıkarmaya ve bir nedenden ötürü etrafına koca bir içki teması yapmaya hazır.

Sadece bu da değil, enerji içeceği markası her şeyi Conker’s Bad Fur Day’in en tuhaf karakterlerinden biri olan Mighty Poo’nun etrafında yarattı. Evet, G-Fuel kelimenin tam anlamıyla yirmi yıldan eski bir oyundan bok temalı bir içecek pazarlıyor. Hayır, bu Nathan For You’dan başka bir parmak kıvırma cüretkar skeç değil (yeni sekmede açılır). Bu var olan gerçek, gerçek bir şeydir. Neyse ki, gerçekten bir G-Fuel hayranı değilseniz, içeceğin tadı dışkı gibi olmayacak, bunun yerine “tropikal mısır sodası” aromalı. Dürüst olmak gerekirse, bu lezzetin daha iyi olup olmadığından emin değilim. Ne yapmaya çalıştığını görüyorum G-Fuel ve bundan nefret ediyorum.

Kesinlikle markanın peşinde olduğu en tuhaf enerji içeceği işbirliklerinden biri ve Conker’s Bad Fur Day’in neden kelimenin tam anlamıyla başka bir şey yerine seçildiğinden hala tam olarak emin değilim. Ama bunu G-Fuel’e verecek olursak, küvetin tasarımı oldukça harika ve eminim uzun süredir Conker hayranlarının takdir edeceği bir tasarım. Sınırlı sayıda üretilen lezzet ayrıca özel bir Mighty Poo Youtooz figürüyle birlikte gelir. Nedense ona her zaman diş yerine mısır sandığım şey yerine inci beyazı verdiler, ama onun dışında oldukça düzgün görünümlü bir heykelcik. Her halükarda, plastik bir kaka yığınının görünebileceği kadar temiz.

Daha fazla gör

Şu anda bir bekleme listesine katılabilirsiniz (yeni sekmede açılır)Nisan ayında bir süre sonra gönderilmesi gereken 60 dolarlık koleksiyoncu kutusu için. Tropikal bir mısır soda oyuncu içeceğinin tadının tam olarak nasıl olacağını bilmek için onu satın alacak kadar merak ediyorum. Neredeyse. Etkilerini aşabileceğimden emin değilim. Niye yine de mısır aromalı.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Wizards of the Coast, yeni Magic: The Gathering görselinde yapay zeka kullandığını reddediyor: 'Bu sanat insanlar tarafından yaratıldı'