Oyun Haberleri

Cyborg’un sürükleyici simülasyonu Core Decay, yepyeni bir fragmanda hâlâ Sistem Şoku ve Deus Ex heyecanını taşıyor

Cyborg'un sürükleyici simülasyonu Core Decay, yepyeni bir fragmanda hâlâ Sistem Şoku ve Deus Ex heyecanını taşıyor

Cyborg casusluk oyunu Core Decay’in, genişleyen, toplumsal çöküş sonrası tesislerinden birinde kilitli kalma sorununa farklı yaklaşımları gösteren yeni bir fragmanı yayınlandı. Yarı siber kahramanımız bir tesisten kaçmakla karşı karşıyadır; bu da bir anahtarı çevirmek için yaşam alanından müdürün ofisine gitmek anlamına gelir. Oynanış fragmanı hedefe yönelik şiddetli, sosyal ve sinsi yaklaşımları sergiliyor.

Şiddetli yaklaşım, oyuncunun yoluna çıkan herkesi vurmasına, zayıf silahlı güvenlik görevlilerini ağır görünümlü bir saldırı tüfeğiyle pusuya düşürmesine ve içeriye atlamak için ofisin penceresinden dışarı atmadan önce güvenlik kapısını kırmasına neden olur. Sosyal yaklaşım, ofis kapısı için bir anahtar kartı bulabileceğiniz belirli bir odaya girmeniz için size bir anahtar kodu verecek dost canlısı bir çalışan bulmayı içerir. Üçüncüsü, bir hava kanalını açıp hedefe doğru ilerlemeden önce, gölgelerde saklanarak muhafızları sessizce alt eden gerçek bir klasik eski tarz oyun gizliliğidir.

Yeni fragman, 3D Realms’in yıllık şovu olan Realms Deep 2023’ün bir parçası olarak yayınlandı; bu, önceki gecikmelere ve muhtemelen kapsam artışına rağmen Core Decay’in hala devam ettiğinin ve iyi göründüğünün bir kanıtı.

Geliştiriciler Core Decay’i şu şekilde tanımlıyor: “Bilincin doğasını araştıran atmosferik sürükleyici bir simülasyonda, ölmekte olan bir Dünya’daki geniş tesisleri keşfedin ve bedeli ne olursa olsun – bizi canlı kılan şeyin yeniden tanımlanması anlamına gelse bile – insanlığı korumaya yönelik kötü niyetli bir komployu ortaya çıkarın. ve bireysellik.”

Bu temelde her zaman sürükleyici bir bilim kurgu simülasyonundan duymak isteyeceğim türden bir şey, bu yüzden ne zaman oynayabilirsek bu şey için beni arayın.

Core Decay ile ilk olarak 2020 yılında, Patreon aracılığıyla finanse edilen tek kişilik bir projeyken ilgilenmeye başladık. Orijinal geliştirici Ivar Hill’in yanı sıra tüm geliştirme stüdyosu Slipgate Ironworks’ün de dahil olmasıyla artık biraz daha büyük.

OKU  Capcom, Resident Evil Yeniden Yapımları ve Daha Fazlası İçin Güncellenmiş Satış İstatistiklerini Yayınladı

Core Decay’i GOG’da, Steam’de ve 3D Realms’ın web sitesinde bulabilirsiniz.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.