Oyun Haberleri

Fallout 4 Modu, Hortlakları Saf Kabus Yakıtına Dönüştürüyor

Image from Falllout 4 showing a close-up of a ghoul at The Slog settlement.

İçindeki hortlakların farkına varmak serpinti 4 yeterince ürkütücü görünmüyordu, birisi Bethesda RPG için bir mod yayınlayarak onları daha da çirkin göstermeye karar verdi. Dışarıda bazı korkunç açık dünya kıyamet sonrası oyunlar olsa da, Araları açılmak franchise genellikle aralarında sayılmaz. Elbette, Deathclaws veya bir nükleer savaşın ürkütücü sonuçları gibi oldukça rahatsız edici şeyler var, ancak sürekli bir korkunç unsurlar yağmuru yok. Hortlakların çoğu bile, çoğunlukla arkadaş canlısı ve dünyanın başka bir parçası.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Ghoul’lar, Araları açılmak 90’ların sonlarında ilk oyun çıktığından beri her taksitte görünen franchise. Bunlar, bir şey varsa, müstehcen miktarda radyasyona maruz kalmanın etkilerini hatırlatıyorlar ve birçoğu hayata devam etmeye çalışan normal vatandaşlar olsa da, oyuncuların dikkat etmesi gereken daha vahşi olanlar var. Genel olarak, diziye aşina olan çoğu insan onları etrafta görmeye alıştı. İlk başta biraz ürkütücü görünebilirler, ancak bu duygular, vahşi doğadaki gaddar olanlar söz konusu olduğunda bile kısa sürede azalır.

İLGİLİ: Fallout: Londra Modu, Çalışan Tren Sistemini, Robotik Posta Kutularını Gösteriyor

Bununla birlikte, vahşi gulyabanilere daha “korkunç” bir estetik enjekte etme girişimi oldu. serpinti 4. DSO Gaming tarafından tespit edildiği üzere, Nexus Mods kullanıcısı BlackWolf24 kısa süre önce oyun için 2015 oyunundan bu düşmanca düşmanları yeniden dokulandıran bir mod yayınladı. Basitçe “Enhanced Feral Ghouls” olarak adlandırılan mod, vanilya sürümünden ve her iki DLC’den ışınlanmış yaratıklara çok daha ayrıntılı bir görünüm veriyor. Oyundaki tüm vahşi hortlakların görünüşünü değiştirir, bu nedenle daha insansı olanları etkilemez, sonuçlar daha ilginç görünse de biraz daha korkunç yaratıklar olur.

OKU  Eski BioWare geliştiricisi, kimsenin 'BioWare büyüsüne' inanmadığını söylüyor, Anthem 2 'gerçekten eğlenceliydi ... EA onu konserve ettiğinde'

Fallout 4'ten, sokakta gelişmiş ve ürkütücü görünen vahşi bir gulyabani gösteren görüntü.

Oyuncuların etraflarında daha dikkatli olması gerekenler, genellikle sürüler halinde saldırdıkları ve hızlı hareket ettikleri için bu vahşi düşmanlardır. BlackWolf24’ün vahşilerinden birini hareket halindeyken görmek, oyuncuları bu ürkütücü görünenlerin yanında çok daha dikkatli olmaya zorlayabilir. Ama hepsi kıyamet ve kasvet değil. Oyun hala parlak renkli görsellerini ve hatta biraz mizahını koruyor. Aslında, yakın zamanda birisi Shrek’in nasıl görüneceğini gösterdi. serpinti 4eğlenceli sonuçlarla.

Bethesda’nın onaylamasıyla serpinti 5 Geçen yıl dizi hız kesmeden devam ediyor. Hiç şüphe yok ki bir sonraki taksit hortlakların geri dönüşünü görecek ve biraz şansla, modlama topluluğunda gelecek yıllar boyunca özel içerik pompalamaya devam etmekten fazlasıyla mutlu olacak pek çok insan olacak.

serpinti 4 PS4, Xbox One ve PC’de mevcuttur ve PS5 ve Xbox Series X/S sürümleri geliştirme aşamasındadır.

DAHA: Fallout 4’teki En Duygusal 7 Sahne

Kaynak: DSO Gaming, Nexus Mods

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.