Oyun Haberleri

Fallout Fan, Klasik RPG’yi 2D Shooter’a Dönüştürüyor

fallout-classic-shooter-sidescroller

A Araları açılmak fan, klasik RPG’yi yandan kaydırmalı bir 2D nişancı oyununa dönüştürmek için bir proje üstlendi. bu Araları açılmak serisi, belki de Bethesda’nın daha yeni 3D çabalarıyla tanınmaktadır. serpinti 76 franchise’a en son giriş.


Yıllar sonra, Araları açılmak hayranlar, Interplay’in orijinal oyunlarını başka türlere dönüştürmek için birçok farklı proje üstlendi. Hatta bir fan yeniden yapıldı Serpinti 2 bir FPS olarak, oyunu modern muadilleriyle uyumlu hale getiriyor. Bu noktada orijinal oyunların her ikisi de yirmi yılı aşkın bir süredir eskidir, bu nedenle oyuncuların orijinalleri oldukları gibi sevseler bile onları yeni bir ışık altında görmek istemeleri anlaşılabilir. Resmi bir yeniden yapım duyurulsa bile, hayranların Interplay’in ikonik RPG’lerine kendi aşk mektupları olarak bunun gibi projeleri üstlenmeye devam etmesi muhtemeldir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Fallout 4 Oyuncusu Gülünç Sayıda Tedarik Hattı Kurdu

bu Araları açılmak 2D proje, 1997 RPG’sinin ayrı bölümlerinde ilerleyen ve onları yan kaydırmalı nişancı oyunlarına dönüştüren Redditor MaxRocker tarafından yaratıldı. metroid. Şimdiye kadarki çekimler harika görünüyor, oyuncunun bir hortlağı öldürdüğü temel bir dövüş sekansının bir mahzenin girişini gösteriyor. Oyuncu seçimi ile oyunun böylesine önemli bir unsuru Araları açılmak serisi, bu öğenin ne kadar korunacağını görmek ilginç olacak. MaxRocker yeniden yapılanmayı orijinalinden tamamen ayırmayı amaçladığından, tamamen kaldırılması tamamen mümkündür.

OKU  Vampire Survivors, yaratıcısını mobil kumar oyunları üzerinde çalışmaktan kurtardı

Orijinalin ortak bir eleştirisi Araları açılmak Yıllar sonra oynandığında, mekaniğin birçoğunun modern günde pek iyi durumda olmamasıdır. Bu proje hakkında belki de en ilginç olan şey, oyunun bazı unsurlarını modernize etmek için bir fırsat sunmasıdır. Kendi tarzında, bu proje başka bir eski türü 2D yan kaydırıcılarda kopyalamaya çalışıyor, ancak bu, oynamayı daha iyi hissetmek için bazı modern teknolojileri kullanamayacağı anlamına gelmiyor. Taraftarlar bir yetkili için yalvarıyor Araları açılmak yıllarca yeniden yapıldı ve şu anda üzerinde çalışılan hiçbir şey yok gibi görünüyor, bu nedenle bunun gibi hayran kreasyonları şimdilik pazardaki mevcut boşluğu doldurmak zorunda kalacak.

Hayranı olmak için harika bir zaman Araları açılmakfranchise’daki bir ana hat oyunu gibi görünse bile, biraz zaman uzakta. serpinti 76 sık sık güncellemeler ve eklentiler almaya devam ediyor ve oyun nihayet ön sürüm olarak vaat edildiği gibi. Bunun yanı sıra, Amazon’un Araları açılmak Serinin başka bir ortama ilk kez girişini temsil eden TV dizileri nihayet tamamlandı. HBO’dan sonra Bizden geriye kalanlar, izleyiciler küçük ekranda daha fazla video oyunu uyarlamasının çıktığını görmek istiyor, bu nedenle piyasaya sürülmesine kadar olan süreçte beklentiler artmaya devam edecek. ne yazık ki, ile yıldız alanı Ve Elder Scrolls 6 öncelik olarak, oyuncuların potansiyel bir haber duyması yıllar alabilir serpinti 5başarısına rağmen, serpinti 4 geliştirme yoluna gireceği neredeyse kesin olduğu anlamına gelir.

OKU  Starfield oyuncularının gemilerini zaten hurdayla doldurması kimseyi şaşırtmadı

Orijinal Araları açılmak 1997 yılında PC için piyasaya sürülmüştür.

DAHA: Fallout 5, Klasik Bir Rol Yapma Özelliğini Yeniden Sunmalı

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.