Oyun Haberleri

Far Cry 5 Fanı Edinburgh, İskoçya’dan Bazı Sıradan Alanları Yeniden Yaratıyor

The Far Cry 5 logo with a blurry Scottish street behind it.

kullanarak Uzak Ağlama 5 seviye editörü, bir hayran İskoçya’nın başkentinin bazı bölgelerini yeniden yarattı, ancak Edinburgh Kalesi veya Kraliyet Botanik Bahçesi yerine biraz daha sıradan yönlere gittiler. Oyun, piyasaya sürüldüğünde hile önleme sistemi nedeniyle eleştirilmiş olsa da, oyuncuların oyunu başlattıklarında internete bağlı olmalarını gerektiriyordu. Uzak Ağlama 5 hala birçok kişi tarafından Ubisoft’un açık dünya serisine oldukça sağlam bir giriş olarak görülüyor. Bu popülaritenin çoğu, özel haritalar oluşturabilmekten kaynaklanıyor gibi görünüyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Örneğin, yakın zamanda birisi, bir McDonald’s restoranının gerçekçi bir kopyasını yapmayı başardı. Uzak Ağlama 5iç mekanla tamamlandı ve başka bir kişi yeniden yaratıldı Yüzüklerin Efendisi‘ Miğfer dibi. Bu seviye düzenleyiciyle ilgili harika şeylerden biri, hayranların, özellikle ikinci örneği düşünürken, hayal güçlerinin gerçekten çılgına dönmesine izin vermesidir. Elbette oyuncuların tuhaf ve benzersiz bir şey inşa etmesi gerekmiyor. Bazen zaten tanıdık olan bir şeyi alıp dijital olarak yeniden oluşturulduğunda nasıl göründüğünü görmek yeterlidir.

İLGİLİ: Far Cry 5 Oyuncusu, Yüzüklerin Efendisi’nden Miğfer Dibinin Çarpıcı Yeniden Canlandırmasını Yarattı

En azından YouTube kullanıcısı Mojo Swoptops’un yaptığı buydu. Rock Paper Shotgun tarafından görüldüğü gibi, bu Uzak Ağlama 5 fan, İskoçya’nın Edinburgh kentindeki daha az ünlü yerlerin ve bölgelerin rekreasyonlarını yaptı. Bir dizi video, bu kreasyonların ne kadar etkileyici olduğunu gösteriyor. Sıradan evlerin ve park edilmiş arabaların bulunduğu yerel bir belediye malikanesi; Kablolar Wynd House; genellikle “Banana Leith Daireleri” olarak anılan bir dizi daire; ve barları ve gece kulüpleriyle ünlü bir sokak olan Cowgate. Belki de yeniden yaratılan en ünlü dönüm noktası, daha kıyamet sonrası bir estetikle yapılan İskoç Parlamentosu’dur.

OKU  Skyrim Oyuncusu Oyundaki En Az Yararlı Kılıcı Buldu

Bu eserler gösteriyor ki Uzak Ağlama 5 iyi adamla kötü adam mecazlarını alt üst eden veya dikkate değer tırmanma mekaniğine sahip bir oyundan daha fazlasıdır. Harita düzenleyici çok daha fazla yaratıcılığa izin veriyor ve buldukları şey dünyaca ünlü yer işaretlerine dayanmasa veya benzersiz bir şekilde hayal gücüne sahip olmasa bile, bazı hayranlar açıkça serbest bırakmaktan mutlu. Mojo Swoptops’un yaptıkları, özellikle bazı yapıların perde arkasını izlerken hala çok etkileyici.

Birçok insan için Uzak Ağlama 3 serinin en iyisi olabilir, ancak beşinci oyun 2018’de çıktığında hala iyi karşılanan bir girişti. şu bir Uzak Ağlama 7 geliştirme aşamasında olabilir.

Uzak Ağlama 5 PC, PS4 ve Xbox One’da kullanılabilir.

DAHA: Video Oyunlarında En Tatmin Edici 14 Tırmanma Mekaniği

Kaynak: Rock Paper Shotgun, YouTube

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Bu hafta oynadığım en ilginç oyun, anlayamadığım insanlarla dolu dev bir kuleyi konu alan bağımsız bir bulmaca-macera oyunu
İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Solium Infernum, PC Gaming Show'a benzersiz bir Cehennem vizyonuyla geliyor: 'Kaos değil, bürokrasi yeri'

Oyun Haberleri

Like A Dragon: Infinite Wealth, Daniel Dae Kim'in seslendirmesini ve Danny Trejo'nun unutulmaz yüzünü tanıtıyor

Oyun Haberleri

Crown Wars: The Black Prince, Yüz Yıl Savaşlarını konu alan büyülü, taktiksel bir RPG'dir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir