Oyun Haberleri

Aşırı hevesli Starfield hayranları, fragman kesikleri ve photoshop ile yıldız gemilerini kolajlıyor

Starfield astronaut and spaceship

Starfield umutluları arasındaki son trend, gemi kitbashing gibi görünüyor, çünkü çok kararlı bir hayran, karavan görüntülerinden gemi parçalarını oyarak ve bunları photoshop’ta yeniden birleştirerek zaman geçiriyor.

Bu başlıkta, __ass kullanıcısı şöyle yazıyor: “Bu gemiyi bir araya getirmek için her bir modülü ekran görüntülerinden ayırdım,” sevgiyle “__Ass Fleet Ranger” adını verdiler. Bu oldukça inandırıcı bir sahtekarlıktı, bu beni iki kez düşündürdü ve Bethesda’nın bir gemi yapımcısını erkenden serbest bırakıp bırakmadığını merak ettim.

Fragman parçalarıyla birleştirilmiş özel bir Starfield gemisinin görüntüsü.

(İmaj kredisi: Bethesda / Reddit’te Kullanıcı __ass.)

Aynı kullanıcı, mini bir gemi filosunun yanı sıra Star Wars’tan Millennium Falcon’u da bir araya getirdi.

Sinjiitachimora kullanıcısının şu yorumu yapmasıyla bu şık yapılara verilen yanıt oldukça olumlu oldu: “Keşke Eylül’e kadar uğraşacak bir gemi inşaatçımız olsaydı, ama bu gönderiler beni idare ediyor, harika iş.”

Kabul edildi, Todd Howard birkaç hafta önce Kinda Funny Games ile bir podcast’te gemi inşa etmenin oyunun ileri safhalarındaki bir etkinlik olduğunu ortaya çıkardı, bu nedenle geminizi tamamen hazır hale getirip otuz ila elli saat beklemenin pek bir anlamı olmazdı. ithal etmek için

Ayrıca, Starfield’ın yayın öncesi içeriğinden bulanık ekran görüntüleri kullanılarak bir araya getirilen bir karakter yaratıcısı prototipi de var. Göz gezdirmek, bana 2000’lerin başından kalma yarı bitmiş bir web tarayıcısı MMO’sunu hacklemiş gibi hissettiriyor ve şu anki durumunda büyüleyici olsa da oldukça anlamsız.

Görünüşe göre Bethesda’nın en son uzay RPG’si için beklemek biraz yayın öncesi içeriğini, kaşıkları takıntı haline getirmeye başladıkları noktaya kadar yiyip bitiren hayranları için özlem duyuyor. Starfield 6 Eylül’de vizyona girecek, ancak onların ve bizim iyiliğimiz için gecikmemesini umuyorum.

OKU  Sony'nin Activision Blizzard satın alımına karşı son voleybolu: Ya Microsoft doğrudan COD'yi sabote ederse?

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.