Oyun Haberleri

Figment, Steam’de ücretsizdir, ancak yalnızca Figment 2 çıkana kadar

Figment, Steam'de ücretsizdir, ancak yalnızca Figment 2 çıkana kadar

Gerçeküstü aksiyon-macera oyunu Figment 2: Creed Valley (yeni sekmede açılır) 9 Mart’ta piyasaya sürülecek ve o zamana kadar orijinal Figment – “insan zihninin girintilerinde geçen bir müzikal aksiyon-macera” – Steam’de ücretsiz. (yeni sekmede açılır) ve GOG (yeni sekmede açılır).

“Dr. Seuss bir yapboz oyunu yaptıysa (yeni sekmede açılır)muhtemelen Figment’e benzeyecekti” şeklinde tanımlamıştık. 2019’da “encore” DLC olarak duyuruldu (yeni sekmede açılır) ancak çizgi boyunca bir yerde – 2020’nin sonları, haber güncellemelerine göre (yeni sekmede açılır) Steam’de — Figment 2 oldu.

İlk oyun gibi, Figment 2: Creed Valley de “Ahlaki Pusulayı paramparça eden” Kabuslar tarafından istila edilen insan zihninin çok tuhaf sınırları içinde geçiyor. Korkularla yüzleşmek ve “bir zamanlar olan ışığı geri getirmek” görevi bir kez daha Dusty ve yardımcısı Piper’a düşüyor. Ve orijinal Figment’in aksine, Piper bu sefer sadece bir NPC arkadaşı değil, aynı zamanda yerel kooperatifte oynanabilen tamamen kontrol edilebilir bir karakter.

Şubat ayında planlanan bir Figment 2 lansmanı küçük bir gecikmeyle karşılaştı ve şimdi 9 Mart’ta çıkacak. O zamana kadar, orijinal Figment’i ücretsiz olarak alabilirsiniz; ilk kez), “hesaba ekle” düğmesini tıklayın ve keyfini çıkarın.

“Fırsat bulduğunuzda oyunu deneyin, beğendiyseniz bize bildirin!” geliştirici Bedtime Digital Games dedi. “Ya da sessizce kayıp gitmesine izin verin (ki bu da normaldir).”

Ücretsiz Figment yeterli değilse, Figment 2: Creed Valley – Prologue’un yeni oyununu ücretsiz olarak tadabilirsiniz. (yeni sekmede açılır)oyuncuların “rock ‘n’ roll hesaplaşmalarında” karanlık korkusuyla yüzleşeceği “kısa bir giriş”.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Geçen yılın en saçma FMV oyunu VR versiyonu alıyor
İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Üçüncü Yıldız Savaşları: Jedi oyunu Cal Kestis oyuncusu Cameron Monaghan tarafından onaylandı

Oyun Haberleri

Intel'in Meteor Lake çipleri sonuçta masaüstü bilgisayarlara geliyor

Oyun Haberleri

Bu nişancı oyununun CoD Zombies'in yeniden canlandırılması, co-op'ta harika, ama gerçekten oynamak için can attığım şey eğlenceli Franken modları.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir