Oyun Haberleri

Genshin Impact Yeniden Çalışma Konsepti Coğrafi Öğeyi Düzeltebilir

Genshin Impact Geo element

A Genshin Etkisi fan, Geo öğesini mevcut karakter metasında çok daha uygun hale getirecek ilginç bir değişiklik önerdi. Geo, oyundaki karakterlerin kullanabileceği yedi unsurdan biridir. Oynanabilir birimlerin çoğu elemental güçleri kontrol etmek için Visions kullanırken, yedi Arhont gibi bazıları ilahi güçlerini kullanır.


Elemanları birleştirme Genshin Etkisi düşmanları tamamen hareketsiz kılmaktan takımın hasar potansiyelini artırmaya kadar çeşitli etkileri olan farklı temel reaksiyonlarla sonuçlanacaktır. Spiral Abyss gibi bazı alanlar, oyuncuların rakibin temel zayıflıklarına karşı koymak için doğru partiyi bir araya getirmesini gerektirir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Genshin Etki Tablosu, Demo Görüntülemelerine Göre En Popüler Beş Yıldızlı Karakterleri Açıklıyor

Dendro’nun yakın zamanda piyasaya sürülmesiyle Geo çok daha izole bir unsur haline geldi ve birçok oyuncu takımlarında Geo karakteri bulundurmamayı tercih ediyor. Bu element, oyuncuların Pyro, Hydro, Cryo veya Electro’dan etkilenen düşmanlara saldırması durumunda bir kalkan oluşturan Crystalize adlı tek bir reaksiyonu tetikleyebilir. Crystalize zaman zaman faydalı olabilse de, oyuncular yine de takımlarını takımlarına çok daha fazla fayda sağlayan diğer temel reaksiyonlar etrafında kurmayı tercih ediyor. -average-reddit-user adlı bir Reddit kullanıcısı, Geo öğesini birçok ekip kompozisyonunda daha kullanışlı hale getirecek heyecan verici bir fikir paylaştı.

Genshin Impact Geo konsepti

Gönderiye göre, Crystalize’ın elden geçirilen versiyonu, etkileşimde bulunduğu öğeye bağlı olarak tüm takıma farklı bir güçlendirme sağlayacak. Örneğin, bir Pyro Crystalize parçacığı almak, tüm parti üyelerinin verdiği hasarı artırır. Electro, tüm ekip üyelerine ek Elemental Recharge verecekti ve bu, bazı Electro karakterleri bu stat ile ölçeklendiği için mantıklı olacaktır.

Gönderi 600’den fazla olumlu oya ulaştığından oyuncular önerilen değişikliklere katılıyor gibi görünüyor ve birçok yorum bunun oyundaki Geo karakterlerinin mevcut durumunu önemli ölçüde iyileştireceğini iddia ediyor. Şu anda, oyuncu tabanının çoğunluğu yalnızca birkaç Coğrafi karakter kullanıyor. Zhongli, takım kompozisyonunda bu öğeye sahip olmak isteyen çoğu oyuncu için muhtemelen ilk tercihtir.

Bununla birlikte, Geo Archon bir istisnadır, çünkü oyuncuların onları almasının ana nedeni, onun unsurundan dolayı değil, kitlerinin fayda ile istiflenmiş olmasıdır. Birçok Gezgin, Zhongli’yi en iyi destek olarak görüyor. Genshin Etkisi Planet Befall ile güçlü bir kalkan oluşturma ve tonlarca hasar verme potansiyeline sahip olduğu için.

Genshin Etkisi artık Mobil, PC, PS4 ve PS5’te mevcut. Bir Switch sürümü geliştirme aşamasındadır.

DAHA: Genshin Impact: Oyundaki Tüm Coğrafi Karakterler ve Geçmiş Hikayeleri

Kaynak: Reddit

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Bağımsız geliştirici, yayıncıyla anlaşmazlık devam ederken kendi oyununa karşı DMCA'yı yayından kaldırma başvurusunda bulundu