Oyun Haberleri

Gamescom’da Todd Howard, Starfield’ın ‘bahsetmediğimiz birçok sürprizi’ olduğunu söylüyor

Gamescom'da Todd Howard, Starfield'ın 'bahsetmediğimiz birçok sürprizi' olduğunu söylüyor

Gamescom’un Açılış Gecesi Canlı gösterisi, Starfield için yepyeni bir canlı aksiyon fragmanı ve oyun yönetmeni Todd Howard’ın katılımıyla başladı. Howard, şu ana kadar bize gösterilen her şeye rağmen, bizi hâlâ “birçok sürprizin” beklediğini söyledi. .

Howard, “Gökyüzüne bakıp uzaya fırlayıp keşfedebileceğimiz bir oyun hayal ettik” dedi. “Bu dünyaları keşfedebileceğiniz oyunlar yapmayı seviyoruz.

“The Elder Scrolls ve Fallout serisini yaptık ancak galakside tam bir özgürlükle keşfedebileceğiniz yepyeni bir şey yapmak istedik. Bu, her zaman oynamak istediğimiz ve birçok insanın da beğendiğini düşündüğümüz bir oyun. Ben de oynamak istiyorum. Bu bir tür ‘rüya oyunu’.”

Howard, oyuncuların garip bir eserle temasa geçtikten sonra “NASA Indiana Jones ile buluşuyor” macerasına atıldığı Starfield’ın açılışına değindi. Ancak Bethesda, çıkış öncesinde oyuncuların oyundan neler bekleyebilecekleri konusunda pek çok şeyi açıklamış olsa da Howard, oyuncuların keşfetmesini bekleyen pek çok şey olduğunun sözünü verdi.

“Hikaye pek çok yere gidiyor” dedi. “Oyunda henüz konuşmadığımız birçok sürpriz var. Bunu burada bozmak istemiyorum ama hikayenin ortaya çıkışından ve gidişatından gerçekten çok memnunuz.”

Starfield, Starfield Premium Edition, Premium Edition Yükseltmesi veya Constellation Edition’ı satın alanlar için 1 Eylül’de çıkacak. Herkes için oyun 6 Eylül’de yayınlanacak.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Gamer Şimdiye Kadarki En Kafa Karıştıran Final Fantasy Kartuşunu Keşfediyor