Oyun Haberleri

Ocak 2023 İçin Ücretsiz PS Plus Oyunları Açıklandı

playstation plus current logo

ücretsiz Playstation Plus Ocak 2023 için oyunlar resmen açıklandı Yıldız Savaşları Jedi: Düşmüş Düzen, serpinti 76ve Aksiyom Eşiği 2. Sony, bir sonraki ücretsiz PlayStation Plus oyun grubunu ortaya çıkarmak için genellikle her ayın son Çarşamba gününü kullanır ve bu ay da kuralın bir istisnası değildir.


Bununla birlikte, Ocak 2023 için ücretsiz PS Plus oyunları söz konusu olduğunda bir sızıntı Sony’yi gerçekten geride bıraktı. Geçen hafta güvenilir bir sızıntıcı billbil-kun, Ocak 2023 için ücretsiz PS Plus oyunlarının olacağını iddia etti. Yıldız Savaşları Jedi: Düşmüş Düzen, serpinti 76ve Aksiyom Eşiği 2ve şimdi Sony’nin resmi duyurusu sızıntıyı doğruladı.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Yeni PS Plus Premium Oyununda Kolay Platin Ödül Var

Sony, bir sonraki ücretsiz PS Plus oyunlarını genellikle her ayın son Çarşamba günü açıkladığı gibi, genellikle bir sonraki ayın ilk Salı günü satışa sunulur. Ocak 2023 için ücretsiz PS Plus oyunları söz konusu olduğunda bu durum geçerli olacak. PlayStation Plus aboneleri, Yıldız Savaşları Jedi: Düşmüş Düzen, serpinti 76ve Aksiyom Eşiği 2 Oyunlar 6 Şubat’a kadar alınabilecek. Her üç oyunun da PS4 sürümleri olduğunu belirtmekte fayda var, ancak PS5 oyuncuları yerel PS5 sürümlerini alabilir Yıldız Savaşları Jedi: Düşmüş Düzen ve Aksiyom Eşiği 2 eğer çok arzu ederlerse. serpinti 76 yeni nesil bir sürümü yoktur, ancak PS5’in PS4 ile geriye dönük uyumluluğu, Sony’nin daha yeni donanımında oynanabilir olacağı anlamına gelir.

OKU  Wordle ipucu ve cevap #626: 7 Mart Salı


Ocak 2023 İçin Ücretsiz PS Plus Oyunları Listesi

ücretsiz ps plus oyunları ocak 2023

  • Star Wars Jedi: Fallen Order (PS4/PS5) – 3 Ocak
  • Fallout 76 (PS4) – 3 Ocak
  • Axiom Verge 2 (PS4/PS5) – 3 Ocak

Oyunların tüm PS Plus seviyeleri için ücretsiz olduğunu da belirtmekte fayda var. Aylık ücretsiz PS Plus oyunları, PS Plus Essential’a kaydolmanın ana nedenlerinden biridir, ancak PS Plus Extra ve Premium’a kaydolanlar bunlara da erişebilir. Ayrıca Sony, bu yazının yazıldığı sırada Ocak 2023 için PS Plus Ekstra ve Premium oyunlarını henüz bir başlık dışında açıklamamış olsa da, çeşitli başka oyunları da oynayabilirler.

Daha önce doğrulandı ki WWE 2K22 3 Ocak’ta PS Plus Extra serisine eklenecek. Neden olduğu belli değil WWE 2K22 diğer PS Plus Extra oyunlarından ayrı olarak eklenmektedir. Aboneler, neden sadece PS4 sürümünün olduğu konusunda da kafası karışabilir. WWE 2K22 PS5 versiyonu değil ekleniyor ama açıklama için nefeslerini tutmasınlar.

PS Plus aboneleri, Ocak ayında çıkacak yeni oyunları beklerken, Aralık 2022 için ücretsiz PS Plus oyunlarını kapmak için hâlâ biraz zamanları var.

DAHA: Ocak 2023 için Ücretsiz PS Plus Oyunları Leak, Mart 2023 için bir Coşkulu Tren

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.