Oyun Haberleri

Genshin Impact, Wanderer ve Itto Sales Arasındaki Büyük Farkı Ortaya Koydu

best names for wanderer in genshin impact

A Genshin Etkisi grafik, Itto’nun ve Wanderer’ın genel afiş satışları arasında büyük bir fark gösteriyor. Double banner, 2.3 güncellemesinde tanıtılan bir gacha mekaniğidir ve oyuncuların bir banner döngüsü sırasında sınırlı beş yıldızlı karakterler arasında seçim yapmasına olanak tanır.


Daha önce Scaramouche olarak bilinen Wanderer, yeni bir Genshin Etkisi önceki güncellemede ana düşman rolünü oynadıktan sonra kadroya gelen karakter. Bunu takiben Wanderer, 3.3 sürümünün ilk bölümünde Faruzan adlı yeni bir Anemo karakterini içeren dört yıldızlı düzgün bir dizinin yanında yer aldı.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: Genshin Impact Concept, Alice’in Potansiyel Görünümünü Gösteriyor

Itto ve Wanderer çift afişi, şu anda tüm zamanların satış listelerinde 5. sırada yer aldığı için afiş gelirinde çok başarılı oldu. Ancak satışlar iki karakter arasında eşit dağılmamış gibi görünüyor. Reddit kullanıcısı RealSuperman00, Itto ve Wanderer satışları arasındaki büyük farkı gösteren ilginç bir resim paylaştı. Verilere göre Itto’nun afişi, 10.717 satışla toplam gelirin yalnızca yaklaşık %8’ini çekti. Yeni kadro eklemeleri neredeyse her zaman daha yüksek satış rakamları elde etse de, bazı hayranlar bu kadar büyük bir fark beklemiyordu.

Genshin_Impact’ten Zavallı Itto

OKU  Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #741: 30 Haziran Cuma

Bu farkın arkasındaki ana sebep, muhtemelen bunun Itto’nun üçüncü yeniden çalışması ve dördüncü genel afiş görünümü olmasıdır. O aynı zamanda, mevcut metada o kadar popüler olmayan Geo hasarı verme etrafında dönen kiti olan niş bir DPS karakteridir. En son Spiral Abyss raporları bile, en iyi performans gösteren partinin, Geo ile ilgili olmayan temel reaksiyonları tetiklemeye dayanan ünlü Milli takım kompozisyonu olduğunu gösteriyor.

Yeni Anemo kullanıcısı Wanderer, 1.1 güncellemesinde tanıtılmasından bu yana en çok beklenen karakterlerden biri oldu. Daha önce Scaramouche ve Balladeer olarak bilinen bu karakterin, 2018’de oyun sonu patronlarından biri olması bekleniyordu. Genshin Etkisihikayesi. Ancak, ağır bir yenilgiye uğradıktan sonra HoYoverse, geçmişte Electro elementini kontrol etmesine rağmen, onu iyi tarafa çevirmeye ve onu bir Anemo Vision ile donatmaya karar verdi.

İlk pankart görünümünü kaçıran oyuncular muhtemelen birkaç ay içinde Wanderer’ı çekme seçeneğine sahip olacaklar. Bazı hayranlar, Ei her ikisini de Electro Archon rolünü üstlenmeleri için yarattığı için kardeş olarak kabul edilebilecekleri için, oyunun Raiden Shogun’un yeniden çalışmasını Wanderer’in afişinin hemen sonrasına yerleştirmeye karar vermesinin sembolik olduğunu iddia ediyor.

Genshin Etkisi artık Mobil, PC, PS4 ve PS5’te mevcut. Bir Switch sürümü geliştirme aşamasındadır.

DAHA: Genshin Impact: Oyuncuların Wanderer Kullanırken Yaptığı 6 Hata

OKU  The Nier: Automata animesinin kesin bir çıkış tarihi ve çıkış fragmanı var

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.