Oyun Haberleri

Warhammer 40k Geliştiricileri: Gladius, yeni projeleri için harika bir dünya hazırladı

Warhammer 40k Geliştiricileri: Gladius, yeni projeleri için harika bir dünya hazırladı

Gerçekten oynamak isteyeceğiniz yeni ve ilginç görünen bir oyun dünyasını görmek her zaman bir zevktir ve Proxy Studios’un Zephon’u tam da bunu sunmak için kurulmuş gibi görünüyor. Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War’ın devamı olacak (yeni sekmede açılır)yıllarca süren gelişimi boyunca çok sadık bir takipçi kazanan, adını taşıyan acımasız, karanlık evrende geçen bir 4X oyunu.

21. yüzyılın sonlarının gelişmiş dünyasının, korkunç-korku-bitişik uzaylı istilacıların istilasıyla çöktüğü bir oyun. Kaos içinde, bir tür korkunç siberpunk-esque haydut yapay zeka, canavarca makinelerden oluşan bir ordu yarattı. Kara büyü serbest kaldı ve nükleer silahlar da öyle. Şimdi, çok sonra, insanlığın kalıntıları yer altı sığınaklarından kıyamet sonrası paramparça manzaraya çıkıyor.

Bu, oyuncuların kıyametleri en başta körükleyen karanlık teknolojiler ve kara büyü karışımı tarafından yönlendirilen Dünya yüzeyini geri almak için 4X strateji kampanyasında savaşacakları Zephon’un düzenidir. Oyuncular belirli bir lider karakter seçecek, ancak hayatta kalan gruplarının uzaylı teknolojisi, sibernetik ve sihir gibi unsurları dövüşlerine nasıl entegre edeceğini seçebilecekler.

Zephon, Proxy’nin olacak (yeni sekmede açılır) dördüncü 4X Strateji oyunu ve türün bu özel yorumunu on yıldan fazla bir süredir sürekli olarak yineliyor. Savaş oyunlarından etkilenen yaklaşımları çok benzersiz bir şey yapıyor ve genellikle en az eğlenceli olan Yok Etme adımını belirgin şekilde daha eğlenceli hale getirmeye odaklanarak onaltılık tabanlı 4X oyunların kalabalık dünyasında bir alan açıyor.

Proxy Studios bir Soru-Cevap bölümünde “4X oyunları genellikle arka planda savaş verir. Bu bir sorun değil, ancak bir odaklanma sorunudur” dedi. “Bu oyunların, ekonomik altyapı oluşturulduktan sonra, çoğu zaman çatışma tarafından belirlendiğini hissediyoruz. Basit dövüşün ötesine geçerek tüm deneyimi daha adaletli hale getirebiliriz. Bu öncelikle her birime çok farklı bir karakter vererek yapılır. benzersiz silahlar, beceriler ve yükseltmeler yoluyla rol. Gerçek zamanlı strateji unsurlarını 4X savaşa getirmek için ilham aldık ve bunun mükemmel çalıştığına inanıyoruz.”

OKU  Kızgın oyuncular Microsoft'a Activision Blizzard'ın satın alımını durdurması için dava açtı

Şimdiye kadar, Proxy’nin belirtilen diğer büyük hedefi, Zephon’daki diplomasiye ağır bir rol oynama yönü getirerek, çeşitli grupların tıpkı sizinki kadar lider karakterleri tarafından yönetildiğini hissettirmektir. Ayrıca, kaynakları tek biçimli kaynaklar yerine daha yüksek katmanlı malzemelerde birleştiren bir ekonomik modeli vurgulamak istiyorlar ve her birim yükseltmesinin temsil edildiğinden emin olmak gibi şeyler yaparak geçmiş oyunlarından daha gösterişli görsellere odaklanacaklar. modeller.

Steam’de Zephon için bir sayfa bulabilir ve geliştiricisini proxy-studios web sitesindeki bir dizi bağlantı aracılığıyla takip edebilirsiniz.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Genshin Impact, Mika Karakter Demosunu Yayınladı

Oyun Haberleri

Wordle ipucu ve cevap #636: 17 Mart Cuma

Oyun Haberleri

WWE 2K23, WWE 2K20'ye Gölge Atıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir