Oyun Haberleri

Super Smash Bros. Ultimate Sephiroth ve Kazuya Amiibo Çıkış Tarihini Aldı

super smash bros ultimate amiibo sephiroth kazuya

Nintendo, iki amiibo için çıkış tarihlerini açıkladı Super Smash Bros. Ultimate DLC savaşçıları, Sephiroth ve Kazuya. Nintendo dövüş video oyununun ve bu belirli oynanabilir karakterlerin hayranları için, amiiboları gelecek yılın başlarında Ocak 2023’e kadar perakende mağazalarda ve çevrimiçi olarak görmeyi bekleyebilirler.


Oyun topluluğunun çoğu muhtemelen son oyunu hatırlayacaktır. Super Smash Bros. Ultimate Ortaya çıkan DLC karakteri, Square Enix’ten Sora idi. Krallık kalpleri dizi. Bu, geçen yıl Ekim 2021’de yapıldı. DLC savaşçısının ortaya çıkmasından bir ay sonra Nintendo, dövüş oyununa son güncellemesini yaptığını duyurdu. O zamandan beri, her ne kadar SSBU topluluk muhtemelen hala çevrimiçi olarak aktif durumda, Nintendo başlık için herhangi bir yeni içerik oluşturmadı. Bu nedenle, yeni amiibo’nun çıkış tarihini açıklayan geliştirme ekibi uygun zamanda gelmiş gibi görünüyor.

İLGİLİ: YouTuber Ludwig Kendi Super Smash Bros. Turnuvasını Düzenliyor

Twitter’da Nintendo duyurdu Super Smash Bros. Ultimate hayranlar, 13 Ocak 2023’e kadar Sephiroth ve Kazuya amiibos’u fiziksel mağazalarda ve çevrimiçi sitelerde görmeyi bekleyebilirler. Twitter gönderisi, her karakterin temel özelliklerini vurgulayan figürlerin kısa bir video klibini paylaştı. İçin son fantezi 7Sephiroth’un hayranları muhtemelen onun tek siyah kanadına, gümüş küreklerine, dalgalı gümüş rengi saçlarına ve ikonik bıçağı Masamune’ye odaklanmayı takdir edeceklerdir. tekkenKazuya’nın ayrıca kaslı fiziği, kırmızı boks eldivenleri ve dövüş üniformasındaki ince detaylar gibi bazı özellikleri de var.

OKU  Viper, tonlarca yetenek ve bir araya getirilebilen ikili kılıçlarla Final Fantasy 14'ün en yeni sınıfıdır

Kısa videonun sonunda Nintendo, amiibo figürlerini de gösterdi. Super Smash Bros. Ultimate Pyra ve Mythra versiyonları Xenoblade Günlükleri. Ne yazık ki, karakterlerin amiibo’ları için belirli bir çıkış tarihi verilmedi, sadece hayranların onların da 2023 içinde piyasaya sürülmesini beklemesi gerekiyor. Twitter başlığındaki yorumlar, Nintendo’nun final oyunu Sora için bir amiibo üzerinde çalıştıklarını açıklamasını umuyordu. SSBU DLC savaşçısı. Bununla birlikte, Nintendo henüz bir amiibo üretmekten bahsetmedi. Krallık kalpleri Baş kahraman.

En çok Super Smash Bros. Ultimate dövüşçüler kendi amiibo figürlerine kavuşurken, hayranlar Nintendo’nun Sora için de bir tane üreteceğinden umutlu. Ancak geliştirme ekibinden henüz resmi bir haber gelmediği için oyuncu tabanı Sephiroth, Kazuya, Pyra ve Mythra amiibo’nun çıkış tarihlerini beklemekle yetinmek zorunda kalacak. Umarım bu, Nintendo topluluğa yeni bir şey sunana kadar hayranları doyurur.

Super Smash Bros. Ultimate Nintendo Switch’te mevcuttur.

DAHA: En İyi Super Smash Bros. Ultimate Twitch Yayıncıları

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Penny's Big Breakaway, son yılların en iyi Sonic oyununun eski geliştiricilerinin hazırladığı renkli bir platform oyunudur

Oyun Haberleri

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2'nin üçüncü klanı Banu Haqim olarak gölgelerden saldırın

Oyun Haberleri

Ark'ın yeni versiyonunun çapraz oyunu PC versiyonundan çıkarıldı çünkü sizler büyük bir hileci grubusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir