Oyun Haberleri

God of War Modu Kratos’u Doom Slayer ile Değiştiriyor

The Doom Slayer in God of War

Yiğit Spartalı Kratos’un Santa Monica Studio’nun çeşitli diyarlarını dolduran efsanevi canavarlarla savaştığını görmekten bıktınız. savaş tanrısı, bir yaratıcı mod geliştirici, ikonik kahramanı id Software’in Doom Slayer’ı ile değiştirdi. Bu komik uyarlama, oyuncuların Homer Simpson’dan futbolcu Kylian Mbappe’ye kadar herkesin yerine geçmesine izin veren popüler aksiyon-macera oyunu için bir dizi yaratıcı modun sonuncusu. Savaş tanrısı.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

savaş tanrısı 2018’de PlayStation 4 için piyasaya sürüldüğünde oyun ortamını kasıp kavurdu. Daha yaşlı ve daha akıllı (ama yine de kaba ve iriyarı) Kratos’un yanında oğlu Atreus ile İskandinav mitolojisinin Dokuz Diyarı’nda mücadele ettiği oyun, geniş çapta ilgi gördü. yaşlanan seriye daha olgun ve duygusal olarak yankılanan bir hikaye getirdiği için övüldü. nın muazzam başarısı savaş tanrısı PlayStation’a özel devam oyunuyla birlikte 2022’de oyunun bir PC bağlantı noktasının piyasaya sürülmesine yol açtı Savaş Tanrısı Ragnarok birkaç ay sonra geliyor. Selefinden daha büyük başarı bulan, Savaş Tanrısı: Ragnarok 2022’nin sonlarında piyasaya çıktığında PlayStation satış rekorları kırdı.

İLGİLİ: God of War Ragnarok Modu Kratos’a Kürk Pelerin Veriyor

r/GodofWar alt dizininde paylaşılan eğlenceli yeni bir videoda Winter-Flow kullanıcısı, PC sürümü için bir mod gösterdi. savaş tanrısı Kratos’un yerine geçen Kıyametefsanevi Doom Slayer. Cehennem ordularıyla savaşarak geçen yılların ardından bir değişiklik yapmaya hevesli görünen video, Doom Slayer’ın içlerinden biriyle coşkulu bir şekilde etkileşim kurduğunu gösteriyor. savaş tanrısıValkyrie’ler acımasız bir mücadele içinde. Sırtındaki heybetli şeytani Crucible ile ikonik zırhını kuşanan Doom Slayer, Valkyrie’yi hızla gönderir ve oyunun en zorlu düşmanlarından birini yenmeyi parkta yürüyüşe benzetir.

OKU  Suicide Squad: Kill the Justice League sonuçta çevrimdışı moda kavuşuyor, ancak bu mod çıkana kadar değil

Videoya yanıt veren Reddit kullanıcıları, yaratıcı moddan etkilendi ve bir oyuncu, oyunun adının “God of Doom” olarak değiştirilmesi gerektiğini söyleyerek şaka yaptı. Diğer yorumcular, Doom Slayer’ı kendi kopyalarına eklemek için can atıyordu. savaş tanrısı, Winter-Flow ile kendileri için denemek isteyen oyuncular için mod hakkında yararlı bilgiler sağlar. Bu benzersiz mod, id Software’in güç zırhlı kahramanının Nine Realms’de ilk kez ortaya çıkışına da işaret etmez. Başka bir PC modu, Doom Slayer’ın karşı savaştığını gördü. haleMaster Chief in savaş tanrısıaçılış ara sahneleri.

Oyun dünyasının en güçlü iki kahramanının bu eşsiz birleşimi, her iki serinin de hayranlarını gülümsetecek. Zırhlı Doom Slayer’ın Midgard’ın karla örtülü zirvelerinde ağır adımlarla ilerlemesi oyunun düşmanlarının kalplerinde korku uyandıracak olsa da, Kratos’u sakalsız görmekten kesinlikle daha az rahatsız edici.

savaş tanrısı şimdi PC ve PS4 için kullanılabilir.

DAHA: God of War Ragnarok’un Odin ve Thor Tanıtımı Küçük Ayrıntılarla Dolu

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.