Oyun Haberleri

Gömleksiz buçukluk efsanesi, klasik müzik eşliğinde yüzlerce patlayıcı varil ile Baldur’s Gate 3’ün goblin kampının tamamını havaya uçurdu

Baldur

1. Perdede devasa goblin ordusunun üstesinden gelmenin birçok yolu var. Baldur’un Kapısı 3. Ancak şunu garanti ederim ki, siz kendiniz Mutlak’ın bu çok sayıdaki sürüsüyle nasıl baş ederseniz edin, hiçbiri bu kadar patlayıcı olmayacaktır.

Bunun nedeni yetenekli PC oyuncusu ve YouTuber Okoii’nin Larian Studios’un kendisi tarafından ortaya çıkarılmasıdır. Twitter hesabı“patlayıcı sonuçlar” ifadesini yeni bir seviyeye taşıdı ve goblin tehdidiyle başa çıkmanın en iyi yolunun, korkutucu liderlerin hilesi de dahil olmak üzere, hepsini krallığa uçurmak olduğuna karar verdi. Kelimenin tam anlamıyla doldurma yüzlerce patlayıcı varilin bulunduğu tüm goblin kampı.

Daha sonra dikkatlice atılan bir Alchemist’s Fire şişesi ve dünyanın en büyük barut fıçısı gerçekten muhteşem bir tarzda patlıyor. Katliamı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Daha fazla gör

Okoii’nin oyunda bu kadar çok patlayıcı varili nereden aldığı, eğer satın alınmamışsa, henüz bilinmiyor. modlanmış araçlarla. Ne olursa olsun, böylesine parlak ve gülünç derecede komik bir başarıyı başardığı için kişinin sadece geride durup Okoii’ye şapkasını çıkarması gerekiyor.

Bu tür şakalar Baldur’s Gate 3’ün sanal alanının ne kadar etkileyici olduğunu gösteriyor. sürükleyici sim öğeleri yüzde 97 oranımızda belirttiğimiz bir şey Baldur’un Kapısı 3 incelemesi. Bu, çoğu zaman en iyi veya en muhteşem olmayan bir şeyi yapmanın en doğrudan yolunu sunarak, oyuncunun zekice düşüncelerini ve planlarını ödüllendiren bir oyundur.

Örneğin, PC Gamer’dan Harvey Randall, Okoii’nin burada yaptığına benzer bir şey yapabileceğinizi, goblinlerden oluşan bir kalabalığı tek bir noktaya çekmek için bir ozanın performans eylemini kullanarak yapabileceğinizi belirtti; bu daha sonra elbette patlayıcı varillerle doldurulabilir ve onlar gelmeden önce patlatılabilir. dağılma şansı.

OKU  Bu kişinin bir Raspberry Pi kasasını 3B yazdırarak bir şişeyi geri dönüştürmesini izleyin

Evet, bundan uzaklaşmıyorsun. (İmaj kredisi: Okoii)

Kişisel olarak, goblin kampı sakinlerinin her zamanki gibi ortalıkta dolaşması, küstah bir buçukluğun neşeli bir melodi ıslık çalarken yüzlerce patlayıcı varili her yere yığması – kelimenin tam anlamıyla patronlarının arasına duvar örmesi – fikrini seviyorum. Evet, kesinlikle bu konuda hiçbir şey yok. Minthara’yla patlayıcı varillerden oluşan bu duvarın arkasından konuşacağım, fark etmeyecek.

Bu başarının üstüne bir de kiraz ekleyen şey, zincirleme reaksiyonu başlatan buçukluğun bunu tamamen gömleksiz yapması ve dışarıdan goblin kalesi, fırlatılan Alchemist’s Fire şişesi, goblin kampının her bölgesinde sırayla hızla patlayan varillerin domino tarzında zincirleme reaksiyonunu tetikliyor. Oyunun motorunun (ve Okoii’nin donanımının) bu kadar çok patlamayı neredeyse aynı anda patlatacak kadar sağlam olmasına ve kare hızının tek rakamlara düşmemesine biraz şaşırdım.

Bu, Baldur’s Gate 3 oynayan PC oyuncularının şu ana kadar yakaladığı binlerce harika oyun anlarından sadece biri ve ben şahsen bir oyuncunun bu oyunda bir sonraki çılgınlığın nasıl bir çılgınlığa dönüşeceğini görmek için sabırsızlanıyorum. dönüm noktası RPG.

Baldur’s Gate 3 kılavuzu: İhtiyacın olan her şey
Baldur’s Gate 3 Soul Coin: Hepsini bul
Baldur’s Gate 3 cehennem demiri: Karlach koleksiyonları
Baldur’s Gate 3 baykuş ayı yavrusu: Kuşla arkadaş ol
Baldur’s Gate 3 Halsin’i bul: Ayı nerede?
Baldur’s Gate 3 tapınağı kirletti: Ay bulmacasını çözün


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.