Oyun Haberleri

GTA 6 Hayranları Oyunun Tamamlandığını ve Şu Anda Cilalanmakta Olduğunu Düşünüyor

Wide-angle image from Grand Theft Auto 5 showing a helicopter flying over the city during a sunset..

Bazı hayranlar bir şans olduğuna inanıyor Grand Theft Auto 6 hemen hemen tamamlandı ve stüdyo, en azından bazı yeni teorilere göre, oyunu cilalıyor. elde ettiği büyük başarı ile GTA 5, hayranlar, Rockstar’ın uzun zamandır beklenen devam filmi hakkında daha fazla bilgi vermeye hazırlandığını söylüyor. Altıncı taksitin yıllardır geliştirildiği iddia ediliyor ve insanlar onu ne zaman ellerine geçirebileceklerini öğrenmeyi bekliyorlar.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Birçok kişi, geçen yılki ilk yapımdan görüntüler çekildiğinde olayı hatırlayacaktır. GTA 6 internete sızdırıldı ve hacker olduğu iddia edilen kişinin bir FBI soruşturmasının ardından tutuklanmasıyla sonuçlandı. Bu, hayranların bir sonrakini görmeye en yakın oldukları andı. Büyük otomobil hırsızlığı oyun, pek çok kişi için bitmeye yakın sayılabilecek bir durumda olmadığı açık görünse de. Bu nedenle, bazıları Rockstar’ın ikonik serisindeki bir sonraki oyunun dijital vitrinlere çıkmasını beklemek için hala uzun bir süre olduğundan endişe ederken, diğerleri çıkış tarihinin beklenenden daha yakın olabileceğini düşünüyor.

İLGİLİ: Grand Theft Auto 6 Duyuru Fragmanı Ayrıntıları İnternete Sızmış Olabilir

Games Radar tarafından görüldüğü gibi, birkaç hayran oyunun ayrıntılarını araştırıyor. Grand Theft Auto 6 ve oyunun geliştirmenin son aşamalarında olduğu ve Rockstar’ın şu anda hata düzeltmeleri üzerinde çalıştığı ve bitmiş ürünü cilaladığı sonucuna vardık. Bu, sızan videolardaki etiketleri analiz eden hayranların birkaç ekran görüntüsünü yükleyen NEWSLEAKSGTAS Twitter hesabının yakın tarihli bir gönderisinden geliyor. Bilinen içeriden Tez2, oyunun farklı yapılarını çalıştıran sistem özelliklerini ortaya çıkardı ve “bankrelease” versiyonunun “özellik tamamlandı”ya ulaşmayı hedeflediğini, “beta” yapısının ise daha çok “içerik tamamlandı” için olduğunu söyledi. Bazılarına göre, ilki “tam kullanıcı arabirimi işlevselliğini” ima ederken, ikincisi stüdyonun oyunu yapmayı “bitirdiğini” gösterebilir. Geliştirici olduklarını söyleyen bir kullanıcı da bu teoriyi destekliyor ve Rockstar’ın da resmi fragmanlar hazırlayıp “bekliyor” olabileceğine inanıyor. [the] git sinyali.”

OKU  High on Life, oyuncuları Applebee's içinde sonsuza kadar hapsedebilir

Elbette bunlar sadece spekülasyonlar ve oyunun yakında çıkacağının kanıtı olarak alınmamalı ama ilginç bir teori. Rockstar onayladığından beri Grand Theft Auto 6 Geçtiğimiz Şubat ayında hayranlar, oyunun son çıkış tarihine dair herhangi bir ipucu olup olmadığını görmek için bulabilecekleri herhangi bir bilgiye daldılar.

bir sürü oldu GTA 6 Rockstar’ın resmi kredileri yuvarlaması da dahil olmak üzere şimdiye kadarki ipuçları Grand Theft Auto 5 oyunun web sitesinde, hayranların incelemeye ve taramaya hevesli olduğu bir tatil mesajı yayınlamanın yanı sıra. Bununla birlikte, stüdyo bir duyuru yapana kadar, hayranların yapabileceği tek şey tahmin etmeye devam etmek ve toplayabildikleri kadar çok bilgiye derinlemesine dalmaktır. Bu en azından zaman geçirmeye yardımcı olacaktır.

Grand Theft Auto 6 şu anda geliştirme aşamasındadır.

DAHA: 2023’te Grand Theft Auto 6’dan Ne Beklenmeli?

Kaynak: Oyun Radarı

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Destiny 2 Planing Devasa Sezon Ortası Silah Hasarı Güçlendirmeleri

Oyun Haberleri

Bu sürükleyici lo-fi simülasyon oyununda bir bataklık şeytanı olun, kaosa neden olun, bir şeyler çalın

Oyun Haberleri

Genshin Impact Player 65 Karakterin Tümünü Seviye 90'a Getiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir