Oyun Haberleri

Hardcore Skyrim Hayranı Odayı Oyun Gibi Süslüyor

skyrim-fan-decorates-room

bir hardcore Skyrim hayran, oyuna dayalı olarak devam eden çalışmalarını gösteren çevrimiçi bir video yayınladı. Oda, çeşitli ikonik öğelere sahiptir. Skyrim oyunun oyuncularının tanıyabileceği.


O zamandan beri Skyrim2011’de piyasaya sürüldüğünde, oyunda, ister gerçek hayatta ister başka bir oyunda, hayranların başka bir biçimde yeniden yaratmadığı neredeyse hiçbir şey yok. Birçok, Skyrim getiren oyundu Yaşlı Parşömenler ve genel olarak açık dünya RPG’leri ana akım haline geldi, bu nedenle bu bağlamda, inanılmaz uzun ömürlülüğü ve özel hayran topluluğu çok anlam ifade ediyor. Hatta çevrimiçi, Skyrim Çevrimiçi forumların oyunu tartışmaya devam ettiği bir güç merkezi olmaya devam ediyor, hatta bazı hayranlar son zamanlarda tartışıyor Skyrim gerçek hayatta yenilmesi en kolay düşman olacaktır. Oyundaki hemen hemen her konunun, internette bir yerlerde son on bir yılda bir noktada tartışan birileri var.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: Skyrim Modu Kurt Adam Oynanışını Yeniliyor

Video, ChaseDRacks kullanıcısı tarafından Reddit’te yayınlandı ve buradan görüntülenebilir. olan odayı gösterir. Skyrim Hayranların rüyası, oyunun oyuncularının seyahatlerinde karşılaşacakları pek çok eşyaya yayılmış. Koleksiyonun bir parçası olarak bir trol kafatası, çeşitli simya malzemeleri, altın bir pençe, Mehrune’nin Usturasının bir kopyası ve içinde bulunabilecek diğer küçük biblolar var. Skyrim. ChaseDRacks’e göre, odadaki her şey çevrimiçi olarak satın alındı ​​ve çoğu Etsy’den özel olarak yapıldı. Sahne dekorlarını yeniden yaratan hayranlar için büyük bir topluluk var. Skyrimve pek çok hayran onları kendilerine saklıyor. Son zamanlarda, başka bir fan inanılmaz bir kopyası yaptı. Skyrim‘ın Elven Dagger’ı ve ne kadar saygın olduğunu gösteriyor Skyrim birçok hayranın gözünde.

OKU  Opera Group, Mozart'ın Sihirli Flütünün Nintendo Temalı Performansını Veriyor

Tüm odamı Skyrim temalı olacak şekilde dekore etmek, şimdiye kadar sahip olduğum kitaplık! Satın almam gereken başka bir şey hakkında herhangi bir öneriniz var mı?
skyrim’de u/ChaseDRacks tarafından

Oda, Reddit tarafından iyi karşılandı. Skyrim topluluk, gönderildikten sonraki bir gün içinde 3.500’den fazla olumlu oy aldı. Ancak, bu hala devam eden bir çalışma ve hayranlar yorumlarda kendi önerilerini yapmakta gecikmediler. Yorumlarda bulunan en yaygın önerilerden biri, ChaseDRacks’in koleksiyona bir tatlı eklemesiydi. küçük rollerine rağmen Skyrim, tatlı rulolar, oyundaki bir gardiyanın onlar hakkında rastgele yaptığı yorum nedeniyle oyun topluluğunda bir mem haline geldi. Bazı oyuncular bu memleri daha da ileri götürür, hatta bir oyuncu tüm odayı şekerlemelerle doldurur. Skyrim.

Skyrim‘ topluluğunun yaratıcılığının sonu yok gibi görünüyor, bunun gibi kreasyonlar internette hâlâ sık sık ortaya çıkıyor. Sensiz yıllar geçtikçe Elder Scrolls 6, hayranların içeriği, henüz çok uzak görünse bile sonunda tükenebilir. Belki oyuncular o zamana kadar devam oyununa sahip olacaklardır – yoksa, üzerinde kreasyonlar oluşturmaya başlamak zorunda kalabilirler. Skyrim gibi modlar Skyblivionsadece biraz taze ilham almak için bile.

The Elder Scrolls 5: Skyrim – Yıldönümü Sürümü şu anda Nintendo Switch, PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için mevcut.

OKU  Bilgisayarınız tamamen güçlü ancak Cyberpunk 2077 RT Overdrive modunu çalıştırabilir mi?

DAHA: Skyrim’in Daedric Silahları Karanlık Bir Sır Tutuyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.