Oyun Haberleri

Skyrim Hayranı Elven Dagger’ın İnanılmaz Kopyasını Yapıyor

skyrim elven dagger

başka bir hayranı Elder Scrolls 5: Skyrim bir oyun içi silahın gerçek hayattaki bir versiyonunu yapmak için ilham aldı ve bu sefer çabalarını aksiyon RPG’sinin Elven Dagger’ına odakladı. Ustalıklarını çevrimiçi olarak sergileyen oyun topluluğunun diğer üyeleri, içinde bulunan daha gösterişli silahlardan birini yeniden yarattıklarında dahil edilen ayrıntıları büyük olasılıkla takdir edeceklerdir. Skyrim.


Dragonborn olarak oynarken seçilebilecek çok sayıda ekipmanla, oyuncu tabanının aksiyon RPG’de kullanabilecekleri silahlara neden hayranlık duyması şaşırtıcı değil. Diğerleri koleksiyonlarını sergilemeyi tercih etse de Skyrim silahlarını oyun içi evlerine yerleştirirken, bunu bir adım öteye götürmeyi tercih eden başkaları da var. Bu sadık hayranlar, en sevdikleri oyunların gerçek dünya versiyonlarını tasarlamak ve ardından üretmek için zaman ayırırlar. Skyrim ekipman, kendi evlerinde sergileyebilecekleri veya oyun arkadaşlarının eğlenmesi için satabilecekleri fiziksel bir koleksiyon oluşturmalarına olanak tanır.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Skyrim Modu Şehirlere Geçiş Ücreti Ekliyor

Reddit’te kullanıcı Yugiwow, ürettikleri güzel Elven Dagger’ı gösteren kısa bir video paylaştı. Görüntüler kısa olsa da, izleyicilere Redditor’un tasarımlarına dahil ettiği tüm ayrıntıları tam anlamıyla takdir etmeleri için muhtemelen yeterli zaman verdi. Görüntüler, hançerin bıçağının farklı açılardan nasıl parladığını gösterirken, aynı zamanda silahın süslü kabzasına daha yakından bakma fırsatı verdi. Savaş için hançer kullanmayı tercih eden oyuncular için Skyrimbu muhtemelen şahsen sahip olmak ve tutmak için harika bir parça.

OKU  Amazon, ahlaksızlığı azaltmak için yeni bir Lost Ark sınıfına şort ve tayt ekliyor

Skyrim’den Elven Hançer Kopyası -Yugiwow

Yugiwow’un hançerinin ne kadar güzel olduğunu düşünürsek, dostum Skyrim hayranlar zanaatkar için iltifatlarla doluydu. Yorumlar, fiziksel bir versiyona duydukları şaşkınlığı dile getirdi. Skyrim hançer ve diğerleri kendileri için bir tane satın almak istiyor gibi görünüyordu. Sanatçı, ilgilenenler için Elven Dagger’ı satışa çıkardıklarını paylaşarak yanıt verdi. Sanatçı, Elven Dagger’ın 3 boyutlu tasarımı üzerinde çalıştıklarını ve ardından silahı oluşturmak için ana malzeme olarak reçine kullandıklarını belirterek, yaratıcı süreçlerinden de kesitler verdi.

Yugiwow başka bir tane yapmak istediklerinden bahsetmişti. Skyrim silah, özellikle Cüce Hançer. Sanatçının Elven Dagger’ını üretmeye gösterdiği büyük özen ile hayranlar, sanatçının gelecekte yaratacağı herhangi bir eserde muhtemelen aynı kalite ve ayrıntıyı bekleyeceklerdir. Umarım, çalışmalarını çevrimiçi olarak arkadaşları için paylaşmaya devam ederler. Skyrim hayranlar bakıp takdir edecek.

Elder Scrolls 5: Skyrim şu anda Nintendo Switch, PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için mevcut.

DAHA: The Elder Scrolls 6, Ana Anlatı Kampanyasını Ortadan Kaldırabilir

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Pokemon GO Leak Görünüşe göre Yeni Efsaneleri ve Hisuian Evrimlerini Onaylıyor