Oyun Haberleri

High on Life, oyuncuları Applebee’s içinde sonsuza kadar hapsedebilir

Space Applebee

Yakın zamanda yayınlanan komedi nişancı oyunu High on Life’ta bir hata var (yeni sekmede açılır) Bu, oyuncuları Applebees restoranının uzay versiyonunun içine hapseder. Rick and Morty’nin ortak yaratıcısı Justin Roiland’ın Squanch Games’inden High on Life, tuhaf olana karşı kişisel toleransınıza bağlı olarak sizi sevindiren veya sinirlendiren kaba, kaçık, abartılı, çılgın bir renk ve ses cümbüşüdür. / veya çılgın.

Bir hata olduğunu bildiğim ancak son derece markaya uygun hissettiren bir anda, oyuncular Space Applebees içinde sıkışıp kalmaya devam ediyor gibi görünüyor. Bunun bir bug olduğunu nasıl anlarım? Bunu aşmanın tek yolu… oyuna baştan başlamak. Burada kontrol noktasından başlamak size bir şey kazandırmaz. Space Applebees oyununuzu yuttu ve onu geri alamazsınız.

Hata raporları yayınlandıktan hemen sonra başladı, ama dürüst olmak gerekirse… oldukça komikler. Geliştiricilere “Umarım kız kardeş BF ile ayrıldığında Applebees’in sıkışıp kaldığı uzay sorununu çözebilirsiniz” dedi. twitter (yeni sekmede açılır). Kız kardeşim yeni erkek arkadaşıyla ayrıldığında ve Applebees’ten çıkmak istemediğinde ben de depresyona giriyorum. Oyun gerçekçi, 10/10, vb.

Applebees, bilmiyorsanız, şerit alışveriş merkezlerinin ve otoyol çıkışlarının demirbaşı olan bir Amerikan zincir restoranıdır. Sizin için çok kötü olan birçok yiyecek ve içecek servis eder. Çok sevmediğin ama birlikte akşam yemeğine çıkacak kadar sevdiğin insanlarla yemek yemeye çıkabileceğin türden bir yer, ki bu muhtemelen kendi kişisel önyargılarımdan daha fazlasını söyleyen türden bir cümle. Applebees hakkında yapar. Applebees’in tadını çıkaranlara gölge yok.

Bir Reddit, “Yüksek Yaşam aksaklığı. Space Applebee’s içinde sıkışıp kaldım” diyor (yeni sekmede açılır) İleti.

r/highonlifegame’den high_on_life_glitch_stuck_inside_space_applebees

Yorum yapmak için Squanch oyunlarına ulaştım, ancak dürüst olmam gerekirse, tatil sezonunda burada bir oyun beklemeyin.

High on Life, tahmin edilebileceği gibi, hedef kitlesi ile büyük bir hit ve eleştirmenler arasında genel bir başarısızlık. Rick Lane’imiz, özellikle vahşi 40/100 PC Gamer incelemesinde bunu “sıradan bir sıradanlık karmaşası” olarak nitelendirdi (yeni sekmede açılır). Bununla birlikte, bu mizah tarzının çok daha fazla hayranı olan Morgan Park, bunun onu çoktan kazandığını söyledi. (yeni sekmede açılır) Gamescom fragmanı tarafından.

OKU  Bugünün Wordle 549 yanıtı ve 20 Aralık Salı günü için ipucu

Her iki durumda da, eğer çok dürüst olursam, 90 dakikalık tam bir film içeren herhangi bir oyunu affedebilirim. (yeni sekmede açılır) hiç sebepsiz. Aslında iki tane izleyebilirsiniz (yeni sekmede açılır).

Kotaku’da seni korusun Claire (yeni sekmede açılır) Bu yanlışlığa dikkatimi çektiğin için. Dosya Altında: Başlıklar Yazacağım hiç aklıma gelmezdi. Aşağıdaki ekran görüntüsü ilgili.

Okuyan bir not

(Resim kredisi: Squanch Games)


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.