Oyun Haberleri

Hayır kurumlarını destekleyin ve eşantiyonumuza katılarak bir dizi Kış Harikalar Diyarı oyun çevre birimi kazanın!

An image showing the gaming chair, mouse, keyboard, and microphone available in the Winter giveaway.

Bir itirafta bulunacağım: PC çevre birimlerimin hiçbiri kesinlikle eşleşmiyor. Farem bir çeşit yeşil, monitörüm kırmızı ve siyah ve klavyem doğada daha önce hiç karşılaşmamış zehirli bir renk çatışması. Bu bir karmaşa, ama benim hatamı yapmana gerek yok, çünkü İngiltere’deki Overclockers, Noblechairs, Endgame Gear ve Ducky ile parıldayan kış beyazında bir dizi çevre birimi dağıtmak için bir araya geldik. Hepsi SpecialEffect’i destekliyor (yeni sekmede açılır)fiziksel zorluklar yaşayan insanların oyunlardan keyif almalarına ve yaşam kalitelerini artırmalarına yardımcı olmak için teknolojiyi kullanan bir hayır kurumu.

Eksiksiz bir set hediye ediyoruz: Kazanan, bir Noblechairs LEGEND oyun koltuğu, bir Ducky One 3 Classic klavye, artı bir XSTRM RGB mikrofon ve Endgame Gear’dan XM1-RGB fare alacak. Hepsi Kış Harikalar Diyarı beyazında, bu nedenle akşam yemeği misafirleriniz masanızdaki cafcaflı tonlar için sizinle asla alay etmeyecek, aynı zamanda mevsime uygun olacaksınız.

Bu arada bu güzel bir set; Noblechairs şu anda en iyi oyun koltuklarımızda gıpta ile bakılan bir yere sahiptir. (yeni sekmede açılır) listesi ve LEGEND birkaç gösterişli iyileştirme içeriyor (yeni sekmede açılır) orada gösterilen modelin üzerinde. Bu arada, Ducky One 3, en iyi oyun klavyelerimiz arasından muhteşem bir seçim. (yeni sekmede açılır) tank gibi yapılmış ama korvet gibi görünen liste. Ekipmanı, Endgame Gear’ın Omron anahtarı donanımlı faresiyle (patentli bir algoritma kullanan) eşleştirin. (yeni sekmede açılır) çok hızlı yanıt süreleri elde etmek için) ve şık XSTRM mikrofon ve oyunsonuna ulaşmış olacaksınız.

Bekle, şakayı şimdi anladım.

Eşantiyona katılmak için PC Gamer forumlarına gitmeniz ve oturum açmanız gerekir. (yeni sekmede açılır) veya bir hesap oluştur (yeni sekmede açılır). Ardından, o oyun testinin adıyla dikkatinizin dağılmasını durdurduğunuzda (yeni sekmede açılır) ve PC’deki en iyi nişancı hakkında hararetli tartışmalar (yeni sekmede açılır) (bu EYE: Divine Cybermancy), bu konuyu yanıtlamanız gerekecek (yeni sekmede açılır) bize hangi SpecialEffect projesi hakkında daha fazla şey duymak istediğinizi söyleyen bir yorumla birlikte.

Bu yapıldıktan sonra, aşağıdaki bağlantıya gidin ve giriş seçeneklerini tamamlayın! Ardından nişancılar hakkında tartışmaya dönebilirsiniz (Deus Ex de kabul edilebilir bir yanıttır).

OKU  Canlı yayın kurulumunuzu geliştirecek 8 Kara Cuma fırsatı

Kış Harikalar Diyarı çekilişimize katılın! (yeni sekmede açılır)

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Penny's Big Breakaway, son yılların en iyi Sonic oyununun eski geliştiricilerinin hazırladığı renkli bir platform oyunudur

Oyun Haberleri

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2'nin üçüncü klanı Banu Haqim olarak gölgelerden saldırın

Oyun Haberleri

Ark'ın yeni versiyonunun çapraz oyunu PC versiyonundan çıkarıldı çünkü sizler büyük bir hileci grubusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir