Oyun Haberleri

Hi-Fi Rush, 3 Paskalya Yumurtası İçinde Bir Kötülüğe Sahip Olabilir

hi-fi-rush-easter-egg-evil-within-3

Oyuncular bunu keşfetti Yüksek Fi Hızı varlığını ima eden bir paskalya yumurtası olabilir. 3 İçindeki Kötülük. Yüksek Fi Hızı geliştiricilerinin en son yeni IP’sidir. Içindeki kötülük Franchise, bazı hayranlar Tango Gameworks’ün gelecekteki oyunları için geçmişe bakmasını istemesine rağmen.


Geçen ay piyasaya sürülen Yüksek Fi Hızı Tango Gameworks’ün geçen yıldan sonra uzun yıllardır ikinci yeni IP’si. Hayalet Tel: Tokyo. Hayranlar, hızlı koşan topluluk özellikle ısınmaya ısınırken, başlığı benimsedi. Yüksek Fi Hızı hızlı oyunu teşvik eden yüksek yoğunluklu oynanışı sayesinde. Bir oyunun ömrünü birkaç yıl uzatabileceğinden, hızlı koşan topluluğa yönelik yiyecek ve içecek sağlamak akıllıcadır.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: Hi-Fi Rush Artık Steam Deck Onaylı

Paskalya yumurtası son derece inceliklidir. Oyunun sonuna doğru, oyuncu asansörle son kata çıkar. Oyuncular önlerindeki panelde “776 Kale Ofisi” yazan bir görsel görecekler. Bu ekranın en altında “Popüler hayatta kalma korku oyunu serisinin devamı duyuruldu” yazan bir “Haberler” başlığı bulunur. Hiçbir garanti olmamasına rağmen, bunun doğrudan atıfta bulunduğu 3 İçindeki Kötülük, özellikle şimdiye kadar bir devam filmi için altı yıl bekledikleri için hayranlarla bu şekilde dalga geçmek garip olurdu. duyurusu yapılacağına dair söylentiler dolaşıyor. 3 İçindeki Kötülük 2019’dan beri, ancak şimdiye kadarki en yeni Yüksek Fi Hızı tease, hayranların bir devam filminin gerçek kanıtına sahip olması gereken en yakın şey.

OKU  Harika Half-Life 2 VR modunun arkasındaki ekip, bugün Episode 1 sürümünü yayınlıyor

hi-fi-rush-paskalya-yumurtası-1

Bir remaster veya remake yerine bir devam filmine işaret etmesi ilginç. İle ölü boşluk Sevilen korku serilerini modern donanıma getirmek şu sıralar popüler. özel hayran kitlesi ile Içindeki kötülük açıkça daha fazlasını isteyen bir remaster bir hit olabilir. Yayınlanan ve geliştirilen oyunları diğer konsollara yeniden yayınlamakla tanınan Bethesda tarafından oyunların yayınlandığını düşünürsek, imkansız olmazdı. Resmi bir duyuru yapılana kadar spekülasyonlar devam edecek, ancak Içindeki kötülük gelecek yıl on yaşına basmak, her şey mümkün.

Tango Gameworks’ün son yıllarda yeni IP’ye odaklanmasıyla, şirketin kendisini ünlü yapan franchise’a geri dönmesi ilginç bir seçim olacaktır. Içindeki kötülük orijinaliyle 2014’te başladı ve devam filmi sadece üç yıl sonra 2017’de yayınlandı. Serinin sadık bir hayran kitlesi vardı ve pek çok kişi şirketin neden yön değiştirmeye karar verdiğinden emin değil. Ne olursa olsun, bu alay konusuna inanılacaksa, hayranlar sonunda dileklerini gerçekleştirebilecek gibi görünüyor. Bu arada hayranlar, Tango Gameworks’ün bir oyun için mükemmel olacağını öne süren bir teori ile şirketin yaklaşmakta olan şeyleri hakkında spekülasyon yapmaya devam edecekler. Bıçak Sırtı oyun.

Yüksek Fi Hızı şu anda PC ve Xbox Series X/S’de mevcut.

DAHA FAZLA BİLGİ: Hi-Fi Rush’ın Başarısı, Bomb Rush Cyberfunk İçin Ne Anlama Gelebilir?

Kaynak: GamesRadar

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.